Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S. a F1 pilóták mikor...

S. O. S. a F1 pilóták mikor és hogy mennek ki/ jönnek vissza a ma a hungaroringre/ről?

Figyelt kérdés

Szeretnék találkozni minél többel itt a városban.

ezéért érdekel hogy merre mennek és kb. mikor.

Kocsival mennek v. öket is helikopterrel viszik ki?



2012. júl. 29. 08:09
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem ezzel már elkéstél, mivel ma már futam van, és ilyenkor van a legkevésbé idejük meg hangulatuk a rajongókkal találkozni, aláírni, fotózkodni... De ha kint vagy a Ringen, és ülőhelyed van, vagyis nem kell már korán lefoglalnod a helyed a pályán, akkor kint maradhatsz a főbejárat előtt olyan 11 óráig, kb. akkor kell, hogy odaérjenek a pályára. Általában autóval mennek, sofőrrel vagy saját maguk vezetnek, de van, aki robogóval jár, a helikopter nem jellemző. Visszafelé esélytelen, hogy meglásd őket, hatalmas a kavarodás, mindenki indul haza, óriási a dugó, és biztos van valami menekülő útvonal, amin kimenekítik a pilótákat. A városban különböző szállodákban vannak, tehát jó lett volna leírni, hogy pontosan kiket szeretnél látni, bár véleményem szerint ma már arra sincs nagy esély, hogy ott meglásd őket. Legjobb lett volna csütörtökön, esetleg pénteken elindulni a hotelekhez, akkor még ráérnek, nem idegesek, szívesen szóba is állnak a rajongókkal. (Én is csütörtökön voltam, és simán találkoztam azokkal, akikkel szerettem volna.) Ha nem jön ma össze, jövőre szerintem próbáld meg a csütörtöki vagy pénteki napot! De azért sok sikert!
2012. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!