Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a jobb? CM Punk vagy John...

Ki a jobb? CM Punk vagy John Cena? Indokokat is kérek!

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 20:19
 1/9 anonim válasza:
Cena, mert nem olyan nyúl g**i mint szíem punk
2012. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Distance10 válasza:
CM punk jobb : sokkal jobbak a mozdulatai,sokat újitott mostanába a mozdulatain, sorra nyeri a meccseket,cena rendszerint kikap :S jah és én a magyar szerint nézem a wwe nem a küldöldi szerint
2012. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ennyi amatőr gyökeret...

nincs olyan hogy jobb vagy nem jobb, olyan van hogy meg tudja-e verni vagy nem

ez színészet, nem valóság...

am én Cenát jobban szeretem és remélem a night of championson elveszi punktól az övet

2012. aug. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy megjátszák!

Ja és ne gyökerezz le mást akit nem is ismersz!

2012. aug. 23. 14:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő nem tudok dönteni mind a kettő az istenem :)*.*
2012. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok (mármint aki azt írta h mind a kettőt imádom ...) Cena !!! Mert Punk akkora egy egoista ..... lett leszara a rajongóit ceszegeti Cenat Jerry-t azért ütötte le mármint rúgta mert Azt mondta h ő jobban kedveli Cena-t ...-.-" meg már asszem az övet is elvette tőle Cena szóval már nincs is mire egoznia...
2012. szept. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Divatdrukker vagy:D

Punk a bajnok még mindíg!

Ja és megvan játszva és Cena az arca a wwe-nek és mindíg őt csinálják jófiúnak!

2012. szept. 1. 16:13
 8/9 zukete válasza:
Cena jobbak az eredményei és nem olyan öntelt, beképzelt ja és nem bérel fel embereket,hogy másokat megverjenek
2013. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idióta gyökerek vagytok.. Punk nál van tehetség... Cena meg csak fekszik abba a k*rva ringbe.. Össze sem lehet őket hasonlítani nézz meg egy CM Punk CZW -s meccsét... Na ott van tehetség, de széna?? Pff a kis szuperhős szííínaa? Majd megtapsolom az újabb műzlisdobozon lévő pofáját..
2013. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!