Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat ha csak egyszerűen otthagytam az albérletet mindenféle felmondás nélkül?

Figyelt kérdés
Sem ők sem én nem mondtam fel.9-ig tartott a hónap és én 16-án végleg eljöttem.A kaució ott maradt náluk.Azt mondják be van jelentve a lakás de sosem kaptam számlát és nem lehetett bejelentkezni sem.

#albérlet #nem bejelentett lakás
2012. júl. 30. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha visszaadtad a kulcsot, és rendben hagytad ott a lakást, akkor semmi. Majd kiadják másnak. Buktad a kauciót.

Ahhoz, hogy bejelentették-e a NAV-nak, neked semmi közöd, számla sem kell, ha van nyoma a pénzátvételnek, bejelentkezni meg nem mindenhova lehet.

Szóval ennyi.

2012. júl. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha az okozott kár és a be nem fizetett számlák meghaladják a kauciót, akkor beperelhetnek és nyerni fognak. Az adóhivatal totál más kérdés, jelen esetben csak az számít, hogy miben egyeztetek meg a szerződésben. A bíróság magánjog esetén az alapján jár el, hogy miben egyeztetek meg a szerződésben, azt kérik számon.
2012. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kauciót buktad, egyébként semmi. Én is léptem már le sokszor. Ha nem engedték, hogy bejelentkezz, akkor egy esetlegesen okozott kár vagy nagyobb hátralék sem hajtható be rajtad.
2012. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha adóznának utánad akkor be kellett volna jelentkezned, szóval ennyi. Nem fognak ugrálni.
2012. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!