Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A központi okmányirodában...

A központi okmányirodában csak sorszámmal lehet elintézni egy személyigazolvány cserét?

Figyelt kérdés
A már 2x voltam bent náluk és mindig rehajtottak azzal hogy csak sürgössègi útlevelet csinálnak! Szabályos ez? Megértem hogy az 40000el több bevétel de hát akkor is!!! Aki tud valamit mondani annak megköszönöm hogy érdemes-e oda még visszamennem vagy sem.
2012. júl. 30. 19:43
 1/4 Olga néni ***** válasza:
Elvileg nem. Besétál az ember és kivárja a sorát. De miért nem mész a helyi okmányirodába? Vagy bárhova Magyarországon? Mindenütt kötelesek fogadni. Egy kisebb faluban még sorállás sincs...
2012. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert a sajátokmányirodánkba nem tudok odaérni mert dolgozom és a központi okmányiroda 20ig van nyitva
2012. júl. 31. 06:09
 3/4 sippara ***** válasza:

Épp ma volt "szerencsém" bent járni. Katasztrófa. Először kivárod a sort, hogy kaphass sorszámot (10 perc és fél óra közti időtartam), majd vársz a fényképezésre (másfél-két óra), majd vársz, hogy ügyintézőhöz kerülj (újabb óra). Negyvenketten voltak előttem a sorszámom szerint, három és fél órát álltam ott. Kérj időpontot, úgy azonnal elintézheted! Ha nincs időpontod, akkor két literes üdítő, három napi hideg élelem, olvasnivaló, extrém esetben hálózsák, kempingszék (én ma hasznát vettem volna egynek).


Sok szerencsét!

2012. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Olga néni ***** válasza:
Értem, 20-ig van nyitva. Általában mindenütt van hosszú nap, a hétfő. Azt sem éred el (a helyi irodát)? Munkahelyről nem engednek el? Sajnos nyáron ez a helyzet, dömping van, mindenki utazik, és ilyenkor jön rá, hogy lejárt az útlevele. Ezért van sor. Cserélj igazolványt télen! Ha!
2012. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!