Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már másodjára sikerült az...

Már másodjára sikerült az interspárban rohadt húst vennünk. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Felháborító,hogy kereskedelmi forgalomba hoznak olyan termékeket, amelyeket ők a kutyájuknak sem dobnának oda.Nem szoktunk ott vásárolni,most sikerült,mert nem volt más lehetőség.Ugyan ez a helyzet a teszkóval is.Nem az zavar,hogy most 2-szer rohangálni kellett,hogy visszavigyük, hanem az,hogy ilyen szemetet adnak az embereknek.Ha jól tudom, akkor a fogyasztóvédők szoktak ott ellenőrzéseket tartani,viszont valakit mindig megkennek,kiszivárogtatja az infót,tehát sosem fogják őket tetten érni.Én mindig azt mondtam,hogy nem kell ott vásárolni. Ha nem lenne vásárló, bezárna,többet nem is hallanánk róla. Viszont ez mára sajnos szinte lehetetlen,szerintem.

2012. júl. 30. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami panaszkönyvszerűt nem tudtatok kérni? Abba kell az ilyet beleírni, mert abból mindig a másolat megy a fogyasztóvédelemnek. És akkor bezár a kóceráj, vagy legalábbis megbüntetik őket. Ha ilyesmi történik, azonnal kérjétek a könyvet, írjátok bele, és kész.:)
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megoldottam ezt a problémát: semmilyen hipermarketben nem vásárolok húst, csak hentesnél és a piacon. Sőt, még zöldséget, gyümölcsöt sem.
2012. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szagold meg a pult és a pénztár között, és mindjárt nem viszed el a büdöset. Amúgy nekem eddig egyszer sikerült csak büdöset találni, azt se vettem meg, pedig heti rendszerességgel vásárolok a tescoban húst is. /még a "sárga cimkéset" is megveszem, abban sem találtam romlottat/
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én egyébként szívesen megetetten volna a rohadt hússal azt, aki a húsosztályt vezeti. Mi sem szoktunk ott vásárolni,csak most nem tudtunk máshol. Vannak amúgy nagyon retek hentesek is,ahol beköpi a döglégy a húst.Abból sem kérek : ) Még fiatal vagyok, majd szeretnék egy pár baromfit,ha saját házam lesz :D
2012. júl. 30. 20:05
 5/5 Olga néni ***** válasza:
Fogyasztóvédelem azonnal. Számla, rajta dátum, nem nagyon lehet kidumálni.
2012. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!