Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lemérik a szalámit azzal a...

Ha lemérik a szalámit azzal a végével együtt, ahol az aluminium zárovég is van, köteles vagyok megvásárolni, vagy levágathatom az eladőval? A papircsomagolást nem kell megvennem, de azzal együtt mérik. /Kivéve, ha szolok. ) ) ) )

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
fú biztos magas költségről van szó. mennyi 40 forint? nem keresek sokat, de ennyire én sem vagyok garasos..
2012. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem 40, inkább 4 HUF...

Szegény.

2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ad el ujrahasznosítani azt a kís aluminiumot!

Lehét h még hasznod is lesz belöle!

2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet,garasos vagyok,de miért vegyem meg szalámiárban a szemetet?Azért az sem mindegy,milyen az a szalámi!Na,persze,ha veletek meg lehet vetetni a csomagolást,akkor fizessetek!
2012. aug. 1. 16:53
 5/10 anonim ***** válasza:
5 forint. annyit találok bárhol a lakásban. gondolom ön egy hatalmas lázadó. én a helyében az alma héját lepucolnám és úgy mérném meg vásárlás előtt
2012. aug. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy gunyolodtok,örülök,hogy nektek nincsenek anyagi gondjaitok.22800ft-bol kellene élnem.Nekem igenis sok pénz még az 40 vagy az 5ft is.Arrol nem is beszélve,hogy vannak vásárloi jogaim,és ragaszkodom hozzájuk.

Azt hiszem,normálisan kérdeztem,és normális választ vártam (volna).

2012. aug. 2. 11:24
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki forintból él...

De...

Ha veszel egy rúd szalámit, egy egészet. Leakasztod és odaviszed a pulthoz, hogy vágják le a végeit, mérjék újra, árazzák be?

Én is spórolós vagyok, de azért ésszel. Nem csináltatok magamból hülyét.

2012. aug. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rud szalámit???Az egy vagyon!!!! És nekem nincs annyira pénzem../Na,jo,hagyjuk.Azt hittem,kapok választ.Tévedtem.
2012. aug. 4. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Te nem akarod megérteni, hogy mások mit beszélnek!!!

Csak azért tetted fel a kérdést, hogy találj olyanokat, kik veled sírnak.

2012. aug. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem!!!Csak szerettem volna tudni,mihez van jogom!!!!! Undoritoak vagytok!!!! Remélem,titeket ott vágnak át,ahol tudnak!!!Megérdemlitek!!!
2012. aug. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!