Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kaptam ma sms-t 1-es telefonsz...

Kaptam ma sms-t 1-es telefonszámról, tárgya a mobil parkolás, és tartalmazza az elévülési időt, pedig én nem küldtem sehova sms és nem is hívtam. Vírust küldtek volna a telefonomra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hiszem , biztos félretárcsázták a számod
2012. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudtommal arra a számra megy az sms, amiről küldték. Viszont itt nincs kimenő,mert nem is küldtem. Kérdés, hogy hó végén nekem jön ki a számla róla? 6 napra szól, nem 100 ft-ról van szó...
2012. júl. 31. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tényleg ilyen komoly pénzbeli a dolog akkor minél hamarabb hívd fel azt a számot és beszélj az illetékessel , hogy te bizony nem küldtél semmilyen sms-t. Ha nem fogadják el akkor elkel menni a általad választott telefon kiszolgálóhoz és ott lekel kérni hívás listádat,sms listádat(nem tudom hogy ilyen van-e :D) hogy te ere a számra ebbe a hónapba nem küldtél semmilyen üzenetet.
2012. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!