Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Epekő műtétre van előjegyzésem...

Nagy Pálné kérdése:

Epekő műtétre van előjegyzésem augusztus 29-re. Mit tegyek, hogy hamarabb megműtsenek?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon görcsölök, és kórházban is voltam, de mivel nincs gyulladásba az epehólyagom, így nem műtenek hamarabb. Van egy 8 hónapos gyerekem akit így nagyon nehéz ellátnom. Mit tegyek, hogy hamarabb megműtsenek? Pénzt is adtam a dokinak és így lett a 3 hónap helyett 1 hónap a várakozási időm. De nekem még ez is nagyon hosszú!

2012. júl. 31. 15:51
1 2
 1/13 anonim válasza:

MI újság a műtéttel,túl vagy már rajta ?


Én 24.-én megyek,mert tegnap úgy begörcsöltem,úgy hogy többször mentem vissza az ügyeletre és a sebészfőorvos mondta,hogy egy hét múlvára ad időpontot,de nagyon protekciós vagyok,mert különben csak szeptember végére lenne időpont.

2012. aug. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajna még nem vagyok túl rajta,de ha te túl leszel,írd meg,hogy milyen tapasztalataid voltak.
2012. aug. 20. 22:11
 3/13 anonim válasza:
Te is félsz a műtéttől ? :-)
2012. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem félek tőle,csak már szeretnék túllenni rajta,mert ez az állandó fájdalom megőrít!
2012. aug. 26. 12:38
 5/13 anonim válasza:

Remélem még olvasod mielőtt bemész.


Túl vagyok rajta végre,én is évekig szenvedtem,kutyafüle az epegörcshöz képest a műtét utáni fájdalom,sőt este kaptam fájdalomcsillapítót aznap és nulla fájdalmat nem éreztem !

Kívánom,hogy nálad is ilyen könnyen mnejen minden !

2012. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Holnap megyek!!!!!Köszönöm a jó kívánságot.Örülök,hogy túl vagy rajta és jól vagy!!Majd én is írok még,ha haza jöttem.Mielőbbi gyógyulást neked és kitartást a diétához!Na nekem még az lesz kemény dió!Üdv.Jó egészséget!
2012. aug. 27. 20:51
 7/13 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a műtéten!!!Hát a műtét napja nem volt egy leányálom,de most már semmi bajom.Most a diétára kell odafigyelni,de nekem ez nagyon nehéz,mivel a tíz hónapos gyerekem elég sok energiát igényel.Mindegy,ez már a kör vége.Jó egészséget és gyors felépülést mindenkinek aki ezen keresztűl megy!!!
2012. szept. 2. 20:30
 8/13 anonim válasza:

Szia kedves Sorstársam !


Most olvasom,hogy már haza is értél .

Hát igen az első nap egy kicsit nehezebb ,de elviselhető,túlélhető ,nekem annál sokkal könnyebb volt mint amilyennek képzeltem,nemhiába halogattam a műtétemet évekig annak ellenére,hogy többször begörcsöltem,az utolsó görcsöm az maga a pokol volt ,ott aztán megtudtam mi az a fájdalom,ahhoz képest a műtét utáni fájdalom nem annyira veszélyes.Ma már a 10. napon vagyok és minimális húzódást érzek belül az epehólyagom helyén hajolásnál,vagy az ágyban néhány fekvési helyzetben,fájdalom az már napok óta egyáltalán nincsen.


A diétával szenvedek ám én is ...már lelki megvonási tüneteim vannak a szemeim előtt állandóan pörköltet és tiltott ételeket látok,nekem is két kisgyerekem van hozzájuk is kell az energia .

A műtét előtti begörcsölésemtől kezdve mostanáig (2 hét ) 10 kilót fogytam .


Mikor próbálhatunk pár kanál pörköltet enni,vagy a MC Donaldsban egy szendvicset ?Vagy egy életre kell megvonni magunktól az eféle ételeket.

Én sovány sonkaszalámikból,párizsiból,baromfivirsliből ,

krumplipüréből,diétás fözelékekeből ,kefirből,joghurtból állítom össze egyenlőre az étrendemet .


Szégyen,hogy mennyire kívánok már valami ízesebb ,fűszeresebb ételt.

2012. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát kedves sorstársam én próbálom betartani a diétát,de sajnos az a fajta ember vagyok,aki,ha meg kíván valamit,azt meg is eszi.Harmadik napja vagyok itthon és én is főleg virslit eszek,de ugye egy nap nem egyszer eszik az ember.Na hát én azt csináltam a három nap alatt,hogy amit a férjemnek főztem borjú pörköltet magamnak rizzsel és ici-pici szafttal meg kettő kisdarab hússal tálaltam.Másnap csirke sütőzacskóba megsütve,krumplipürével,szintén nagyon kicsi adag,de legalább kaja.Semmi bajom eddig tőle.Szerintem óvatosan próbálgassad hátha menne neked is!Most megyek de még majd jövök!!
2012. szept. 3. 16:40
 10/13 anonim válasza:

Szóval te már pörköltet is kóstolgattál ???


Szerinted holnap ha vásárolni megyek a Plázába belefér egy kínai bambuszos csirke rizzsel ?


Nem állok jót magamért,ha nem ehetek végre valami általam kedvelt ételt :-D .

2012. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!