Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan népszerű a gyakori...

Miért olyan népszerű a gyakorikérdések?

Figyelt kérdés
Szerintetek miért olyan népszerű ez az oldal?

2012. júl. 31. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert a sok hülye kérdés (persze ezzel együtt) anyit alkot, hogy már el se lehet tőlük férni
2012. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mert hihetetlen sok a retardált, aki nem tudja használni a Google-t.
2012. júl. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Merovingii válasza:
55%
Azért mert a logikus gondolkozásra képtelen emberek irnak ide :)
2012. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Nnnna elöző 3. Ti vagytok a legnagyobb barmok,hogy olyan oldalon vagytok,amit így lenéztek. Ökrök.

Amúgy sztem nem olyan népszerű az oldal. Van sok kérdés,amikre nem adnak választ.

2012. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert bármilyen kérdést (akár személyeset is) feltehetsz és választ kaphatsz rá anélkül, hogy szégyellnek kelljen magad. (persze abban az esetben ha viszonylag normális válaszokat kapsz...mert valljuk be itt sok a barom. Amiért viszont vicces is (a hülye válaszok és kérdések miatt. Én néha csak azért jövök fel, hogy röhögjek egy jót. :)
2012. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért a legtöbb kérdés tényleg olyan, amit vagy hatvanmillió hasonlóan értelmes egysejtű feltett már előtte, vagy teljes gyökérség, vagy pedig még kiírni is több időbe telt, mint amennyi a Google kereséshez kellett volna, vagy esetleg ennek a háromnak a kombinációja.

Az értelmes kérdésekre, vagy ami olyan, hogy képtelenség kiguglizni, mert annyira nem általános dologról van szó stb, általában vagy kretének írnak, vagy senki. Nagyon ritka az értelmes kérdés - értelmes válasz(ok).

Szóval igen, igaza van itt az első válaszolóknak, ez az oldal gyakorlatilag egy állatkert.

2012. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért népszerű, mert jó szórakozás. :)


Vannak vicces kérdések, amin lehet nevetni, mint például ez. :P Meg szívesen segítek a többi embernek, és jó, hogy én is feltehetem a kérdéseimet (amikre az esetek 90 százalékában azért választ is kapok).

2012. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmesebbnél értelmsebb válaszokat, igazán üdítő volt olvasni. Utolsónak és első háromnak üzenem, hogy ezzel a kérdéssel, amit feltettem, semmi baj. Teljesen komplett és korrekt, semmi retardáltság nincs benne és én sem vagyok az. Mielőtt még hozzám vágná valaki. Túl sok negatív kérdést olvastatok és ez megmutatkozik rajtatok. Forduljatok pszichológushoz, ez a ti egyéni szociális problémátok :D. Bár lehet nem volt gyerekszobátok :D. A maradék értelmes embereknek köszönöm a korrekt, rendes és hasznos választ.
2012. aug. 2. 01:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerinted bántásból írtam, hogy ez is vicces kérdés? Nekem például tetszik, és jót mosolyogtam rajta, mert végre valaki érdekes dolgot kérdez. :))
2012. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* Ja, és direkt ezért szeretem ezt az oldalt, mert sokféle kérdés van. Ha hülyeségnek tartanám, nem válaszoltam volna rá. :)
2012. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!