Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, aki elvégzett már egy...

Valaki, aki elvégzett már egy kereskedő boltvezetői tanfolyamot?! A vizsga nagyon nehéz? Van Nyíregyháza vagy Debrecenben, egy mostanában induló tanfolyam? (Többi Lent. )

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni,de sajnos nagyon nagyon stresszes vagyok,minden bajom van ha vizsgázni kell(hányinger...stb) Érettségim nincs, 8általánosom van és 11.osztályig végeztem el a sulit,most szeretnék viszont elvégezni egy ilyen tanfolyamot 2-3hónapost..olvastam olyat, hogy van távoktatás, meg minden, hogy csak vizsgázni kell bejárni.Szóbelinél mindenki bent van?Nehéz?Be kell járni sokat? Segítenek a tanárok? Miről szól egy vizsga?Köszönöm előre is a válaszokat!

2012. aug. 1. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!