Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a leggusztustalanabb dolog...

Mi a leggusztustalanabb dolog amit életedben csináltál?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra gondolok amiket direkt vagy véletlen csináltál.

Esetleg undorító ételek fogyasztása,vizelet,ürülék, tüsszentés,hányásos sztorik?

Na?:D


(szeretek érdekes dolgokat olvasni)



2012. aug. 2. 03:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a perverziód? :D

Néha itthon állva pisilek, tüsszentés után volt már, hogy minden taknyos lett, a tenyerem, állam, pólóm. :D Unokaöcsém belesz*rt a szomszéd medencéjébe, ami épp üres volt, én csak szemtanú voltam. Meg egyszer este majdnem elaludtam, mikor köhögni kezdtem, majd össze hánytam az ágyam. :D Ennél durvábbakat nem tudok.

16/L

2012. aug. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer hánytam himnusz közbe, de volt annyi öntudatom hogy nem köptem ki, igy a szám telelett vele, kiakartam köpni, de himnusz közbe hova!! Ezért vissza lenyeltem ,nyammm :((
2012. aug. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hmm micsoda gusztustalan válaszok !

pont ilyeneket akartam :D egyébként nem ez a perverzióm csak érdekel hogy mások mit csináltak már ami gusztustalan volt.

2.válaszoló jól tetted nem lett volna szép himnusz közben.

1.válaszoló,gratulálok ez is elég undorító ! :D

2012. aug. 2. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Háát.. Igazábol velem is történtek dolgok.. Pl most nyáron voltunk strandon és ettem palacsintát, de jó nagy volt, tele lettem tőle, majd mentünk egyből úszni, nem volt a medencében senki csak mi kb 5en.. (mély víz) leúsztam az aljára és ugye a nagy nyomás hatására a palacsinta ki jött belőlem.. Kb ahogy úsztam egy szép színes csíkot húztam magam után, a többiek meg néztek.. Utánna azért kérdezték, hogy jól vagyok-e mondtam h "ja.. Csak menjünk innen mielőtt valaki itteni meglát"

Meg volt egy olyan is amikor egyik barátnőmnél volt egy rikítós zöld színü filc, és az egyik körmöm beszinezte vele, de ugye nem volt alkoholos, mindent össze kentem volna vele, papírzsepi sem volt nálunk, meg semmi, ezért legyaltam, ott röhögrek, még a nyelvem is zöld lett, ez egy buszmegállóban történt, épp vártuk a buszt, aztán megjött felszáltunk rá (sokan voltak rajta, nem tudtunk beljebb menni ezért az ajtóban áltunk meg). Barátnőm a korlátot ami ott van középpen el kezdte öszefirkálni utánna meg megkérdezte, hogy meg merem-e? Én meg hát persze.. Lenyaltam és kb a fél busz hatalmas szemekkel ránk meredt mi meg csak

röhögtünk..

Na igen fogadásból már festéket is ettem, még régebben... :'D

Meeg.. Hobbim a penészkészítés.. Ha nem csak hallani akarsz guszta dolgokról ajánlom hogy gyere be a szobámba.. Itt minden penésztipust meg rovarféleket megtalálsz xD

Most így hirtelen kb ennyi jutott eszembe de volt sok ilyen guszta dolog :D

2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!