Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utcán oszlopokra lehet ragaszg...

Utcán oszlopokra lehet ragaszgatni hirdetéseket?

Figyelt kérdés
2012. aug. 2. 10:48
 1/7 anonim válasza:
Ha a hirdetés felragasztása közben tetten érnek, akkor megbüntethetnek. Én így tudom.
2012. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk egy albérletes hirdetést akarok, amin a telefonszám is rajta van?
2012. aug. 2. 10:58
 3/7 anonim válasza:
Miután kiraktad, és elhagytad a helyszínt, akkor már azt hiszem nem tudnak megbüntetni, mert nem tudják bizonyítani hogy te raktad ki. Ha ez alapján büntethetnének, akkor kirakhatnák bármilyen hirdetést más telefonszámával, és meg lehetne szívatni az illetőt.
2012. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a szolgáltató(oszlop tulajdonosa) perel, akkor vállalni kell a felelősséget! A telefonszám alapján azonosítható vagy!
2012. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De én azt mondom, akkor sem kéne ilyet csinálni. Ettől is, meg mástól is, néznek ki az utcák úgy, ahogy.
2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sem szabad oszlopokra ragasztani hírdetést (én legalább is így tudom).Inkább tegyél fel netre hírdetést :))))))))
2012. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ott elveszik a többi között. :( mindegy, felrakom mindenhovám hátha. :)
2012. aug. 2. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!