Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkalehetőség 19 évesen?

Sunshinegirl77 kérdése:

Munkalehetőség 19 évesen?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Leérettségiztem, most pedig munkát szeretnék keresni, de sajnos mindenhova gyakorlat meg szakmai előképzettség kell. Szóval egyszerűen, magyarul, sehova sem kellek.

De akkor hogy lesz gyakorlatom és szakmai tapasztalatom, ha itthon ülök???



2012. aug. 2. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakmád az nincs csak sima érettségid? Amúgy mi az amit dolgoznál? van elképzelés vagy majd aki felvesz az lesz?
2012. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az érettségi magában sajnos semmit nem ér. okj-s szakmát kéne tanulnod
2012. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondolkoztam az OKJ-s szakmán.

Bármi érdekelne, beszédes, nyílt és barátságos típus vagyok.

Érdekelne a szociális munka is, vagy irodai munka, vagy angol nyelvtudással valami cégnél is lehetnék közvetítő, esetleg bármi.

Egy jó pár írta azt is, hogy elég egy érettségi, és hogy majd ők képeznek, de azok túl messze vannak, körülbelül tőlem vagy 120 km-re :(

2012. aug. 2. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz? Nincs a közelbe semmi lehetőség. Nem nagyon szeretnélek elrettenteni,de anno még én is elmentem gyárba dolgozni 2 műszakba. Igaz vonattal jártam,de legalább annyi pénzem volt hogy kitudtam fizetni a számlákat és letenni kamionra a jogsit.Ha van kérdésed írj privátba,aztán segítek valahogy. vagy nem tudom.
2012. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!