Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nagy baj ha régen lejárt a...

Az nagy baj ha régen lejárt a személyi igazolványom?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja lejárt a személyim, mivel sehol nem kérték, így teljesen el is felejtkeztem róla, hogy mikor is fog lejárni. Jövőhétre kaptam időpontot az okmányirodába! Lehet ennek következménye? Pénzbírság vagy más? Köszönöm előre is!!
2012. aug. 2. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem baj,én vagy 3 éve azt sem tudom,hol van az enyém.
2012. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pénz bírság , vagy következménye szerintem nem lesz :) de legközelebb csináltasd meg minél hamarabb , mert lehet változol annyit hogy nem fognak rád ismerni a képen és ez kicsit bonyodalmas hogy ha igazolod magad.
2012. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem kötelező, hogy legyen személyi igazolványod, útlevéllel, jogosítvánnyal is igazolhatod magad. Fizetni csak akkor kell többet, ha kérsz ideiglenes személyit, amíg elkészül az új.
2012. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1500 ft illeték

Ideigleneset nem kérni kell, hanem annak adnak, aki nem tudja magát mással igazolni (pl érvényes jogsi v útlevél).

2012. aug. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már kérni kell, mert 2012-től 3000 Ft lett, nem ingyen adják.
2012. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!