Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem az...

Miért viselkedik így velem az Lb-m?

Figyelt kérdés

Most jött haza nyaralásból ,és elhívtam valahová.Megis beszéltük a találkozót,és mondta ,hogy majd hív ,mert az anyját meg kell kérdeznie előbb.NEm hívott ,én pedig hiába hívogattam.Későb kiderült rokonoknál volt.Am.mindig ezt csinálja.Ha valamit megbeszélünk azt még 6x megkell rágni + lebeszélni anyucival.

15/l



2012. aug. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Van akit "rövidebb pórázon" tartanak a szülők, de ez még később is lehet így. Van egy jóbarátom, 26 lesz nemsokára - ha az anyja azt mondja hogy nem, akkor egyszerűen nem. Nem talán, vagy esetleg, csak egyszerűen nem...


Mondjuk azt mondhatta volna, hogy "bocsi, most tud csak az egész család együtt menni a rokonokat meglátogatni, tegyük át valamikorra".

2012. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de lehet hogy mégsem a legjobb barátnő.Sztem nem foglalkozz vele.Lehet még más legjobb barátnőd is.

18/F

2012. aug. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez sztem csak egy hülye kifogás hogy meg kell kérdezni anyucit hogy ne kelljen elmennie veled.Előző voltam.

18/F

2012. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kifogás ,mert már én is tapasztaltam ,hogy az anyja ilyen.Igen ,engem is az bánt ,hogy nem szólt ,vagy nem mondta legalább ,hogy figyi ,majd megyek papámhoz ....mind1.
2012. aug. 3. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb barátnőd, akkor tedd túl magadat rajta. Esetleg majd említsd meg, hogy legközelebb szólhatna korábban ha valami közbejön.
2012. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!