Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek Legolas...

Üdv mindenkinek Legolas Cosplay-t honnét tudok szerezni? De olyat ami rendesen kivan dolgozva

Figyelt kérdés

animecon-ra vagy valami hasonlo con-ra gondoltam hogy tündének öltözök :D csak az az 1 gáz hogy csak ilyen

[link]

szarul kidoglozat jelmezt találok de nekem

[link]

ilyen kell de ha bárki tud bármit pl: tünde fület hol lehet kapni vagy egyebeket kérem írja meg :) köszönöm ^^



2012. aug. 4. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

[link] Itt keresgélhetsz füleket kedvedre. :D Bár van, aminek elég húzós az ára.

Az öltözékhez meg nem tudok hozzászólni, mert én inkább a saját készítésű ruhákat preferálom, de ha máshogy nem lehet megoldani, akkor ez van. Szerintem rendeld meg az első összeállítást, és egészítsd ki azokkal a dolgokkal, amik a második jelmeznek részei, az elsőnek viszont nem. Ahogy nézem, nem annyira bonyolult a második, sőt, talán még könnyebb is az elsőnél, max. az anyag, amiből készítették, némileg komplexebb. :D


A Gyűrűk Urából Legolas az egyik kedvencem, szóval triplán kívánok sok sikert a cosplayhez! :DDD

2012. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!