Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet, hogy egyetemre...

---R33--- kérdése:

Hogyan lehet, hogy egyetemre 140. 000 Ft-os féléves költségtérítéses díjjal vettek fel, és most a következő félévemért 150. 000 Ft-ot kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Ismerősömet kevesebb költséggel vették fel, mint engem anno, de neki nem növelték meg. Ez a mostani félévtől valami új rendelet???

#egyetem #kötségtérítés
2012. aug. 4. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy akik a régi rendszerben kezdték, azoknak maradnak a régi árak. (mert ugye ettől a félévtől nőnek a költségtérítéses díjak, de azt mondták, hogy az csak az elsősökre fog vonatkozni) Ezt hol láttad amúgy? Kíváncsi lennék nálunk mi a helyzet.
2012. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! A saját neptun-rendszerünkben. Üzenetet kaptam, a tétel már ki is van írva, 150.000 Ft-ról. Én is úgy tudtam, mert van olyan ismerősöm, egy évvel felettem jár, ő 130.000-rel indult, mi ugye 140.000-rel, de neki abban az évben megmaradt a 130.000, függetlenül attól, hogy nekünk már ugye több volt.
2012. aug. 5. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát most megnéztem én is, de nekem még nincs kiírva...mondjuk nálunk valószínűleg azért, mert a befizetési határidő az november vége...de kíváncsi vagyok hogy mi lesz... akkor úgy látszik, nem emiatt a hülyeség miatt emelték neked...de hogy akkor miért?
2012. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csoporttársat is kérdeztem, neki is ennyi van kiírva, szóval nem csak nekem írták félre, hanem az évfolyamomon mindenkinek emelve van. Most írta egy ismerős, hogy "szabálytalan eljárás." Felsőbb éves ismerősömnek sincs még kiírva, nem tudom miért, azt várom, neki is ennyi lesz-e. (Ő 130-al kezdett)
2012. aug. 5. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!