Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért élünk hazugságban?

Miért élünk hazugságban?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 19. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Trianonról és a magyar ellenes mozgalmakról nem lehetne beszélni??
2009. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a történelmet a győztesek írják...
2009. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
nem olvastam el..a zsidósággal történteket manapság uszításra használják fel..ha igazán velük érzel, azt nem kell kikürtölnöd elég ha a szívedben örzöd a múltat, ami a megbocsájtást is magában foglalja..mert nem haragudhatsz olyasmiért ami nagyon régen történt..
2009. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi azóta országokat, nemzeteket nyeltek el,csak a zsidók sírhatnak?
2009. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fred Leuchternek nincs mérnöki végzettsége, a fizikia, a kémia és a toxikológia területén semmilyen szaktudással nem rendelkezik. (ezt ő maga ismerte be) Auschwitzban összesen 3 napot töltött és még ennyit sem foglalkozott a gázkamrák vizsgálatával.


az összes többi is kb. ennyire kidolgozott és pontos.

2009. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez aztán hiteles forrás.

már ne haragudj de 1942-ben íródott levél fénymásolatát olvastam egy könyvben, melyben egy orvos az egyik ilyen táborban azt ecsetelte, hogy milyen szükségtelen csonkításokat, és sterilizálást végzett zsidó/cigány nőkön férfiakon...

nem egy fénykép van 30kilós felnőtt emberekről, és csontvázra fogyott gyermekekről.


azért ez egy múlt századi eset. elképeszt hogy megkérdőjelezik azt, hogy megtörtént vagy sem.

ami a számokat illeti nem mindegy hogy 1milló vagy 6 millió ember halt meg?

szerintem az a gáz hogy valaki több mint 2000 évvel ezelőtti eseményeket benyal csontig hogy megtörtént, és adakozik az egyháznak.

Istenben hiszel?

ezt nem hiszed el?

....

2009. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"36. Körülbelül hány zsidó halt meg koncentrációs táborokban?

Szakértői becslések szerint 300 000 és 500 000 közé tehető.


37. Hogyan haltak meg?

Főleg a kiújuló tífuszjárványoktól, melyek a háborúsújtott Európában pusztítottak a háború alatt, valamint az éhínségtől és az orvosi ellátás hiányától a konfliktus utolsó hónapjaiban, amikor a szövetségesek bombázásai valójában minden köz- és vasúti szállítást megbénítottak. "


ennyi ember is elég...

2009. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"43. Miért voltak a német koncentrációs táborokban krematóriumok?

Hogy az ott meghaltak testétől hatékonyan és egészséges módon váljanak meg."


ez vicces. az egyik kérdésre még azt válaszolta, hogy nem is voltak krematóriumok.

2009. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19:31-es

sajnálom, nem vagyok vallásos..


19:53-es


azért nem mindegy, hogy ötszázezer, vagy hatmillió..


19:54-es


nem baj, legalább elolvastad ezt a szemszögöt is

2009. júl. 19. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes olvasmány volt. Nem tudom, mennyire hiteles.

De ezen kiakadtam:

8. Miben különböztek a német koncentrációs táborok az amerikai „visszatelepítő” táboroktól, amelyekben japán-amerikaiakat internáltak a II. világháború idején?

Az egyetlen jelentős különbség az volt, hogy a németek annak alapján internálták az embereket, hogy a német háborús erőfeszítések biztonságára tényleges vagy gyanítható veszélyt jelentettek, amíg a Roosevelt-kormány kizárólag faji alapon internálta az embereket.

Még a végén kiderül, hogy az amcsik voltak nácik!! Az eszem megáll. Kicsi zsidó gyerekek, akik alig éltek, milyen veszélyt jelentettek a német áborús erőfeszítések biztonságára?? Vagy az öreg cigányasszonyok, akik a élgynek se tudtak volna már ártani? Esetleg a tök ártatlan melegek, akiknek annyi volt a bűne, hogy nem azt szerette, amit "kellett volna"?

2009. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!