Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri menőnek lenni?

Szerintetek megéri menőnek lenni?

Figyelt kérdés
most megyek 8.-ba és nem igazán vagyok népszerű. stréber sem vagyok, 4-es 5-ös tanuló vagyok. a következő sulimban nem fog számítani hogy menő legyek?? inkább tanuljak?

2012. aug. 5. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
te döntöd el neked melyik a fontosabb, a szórakozás magánélet népszerűség nők ( ha nő vagy értelemszerűen fiúk), vagy a tanulás, esetleges jövő bebiztosítása egészség stb.
2012. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, köszönöm a választ!
2012. aug. 5. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Tanulj, te gyerek.
2012. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2012. aug. 5. 20:47
 5/9 anonim válasza:
Lehetsz egyszerre menő és jó tanuló is!
2012. aug. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát végülis ez igaz. :) de hogyan érem el, hogy menő legyek..??
2012. aug. 6. 11:54
 7/9 anonim válasza:

Nos,én erről saját kézből tudok nyilatkozni. Régebben minden áron menő akartam lenni. Nyaltam mindenkinek, sok álbarátságot kötöttem, rengeteg ismerősöm lett, megszállottan követtem a divatot, a legmenőbb helyekre jártam, akárhova mentem mindenhol puszi-puszi olyanoktól akiket alig ismertem. Akkoriban kábé 100-150 lájkok is voltak a képeimen facebookon. Aztán rájöttem,hogy ennek semmi értelme, elegem lett abból,hogy nem vagyok önmagam,elkezdtem mindenkit ellökni magamtól,felvállaltam a véleményem, nem érdekel a divat,ami tetszik azt veszem fel, és így,hogy nem vagyok álszent az álbarátok is elpártoltak mellőlem. Van 3 igazi barátom és a facebook képeimen is már csak 20-30 lájk van (mostanában már alig járok fel), de sokkal boldogabb vagyok,és rohadt jól érzem így magam. Szóval ha menő akarsz lenni akkor nyalj mindenkinek, mondj behízelgő dumákat,és 1 hét után már legyél "legjobbbarinő" mindenkivel. De előbb-utóbb eleged lesz abból,hogy meg kell felelned, és hogy egy kapcsolat sem igazi az életedben. Nem éri meg hidd el :) Sokkal de sokkal jobb egyedül egyéniségnek lenni mint tucatnak :)

16L

2012. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a menőség undorító. Csak abból az emberből válik menő, akinek se egyénisége, se igazi barátja (a sok kamu puszi-lávcsi nem számít). A divatot is csupán azok követik, akik nem elég kreatívak ahhoz, hogy saját maguk állítsanak össze egy ruha kombót. Arról pedig hadd ne mondjak semmit, mikor az emo, páwa, és hasonlókat valaki azért követi, mert most az a divatos. Ha nincs egyéniséged, legyél menő! Ha van, akkor inkább arra gyúrj rá.
2012. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van, köszönöm :)))
2012. szept. 13. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!