Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezzek sminkcuccokat...

Honnan szerezzek sminkcuccokat anyukám tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy kais zsebpénzem, magamnak meg tudnám venni, amit szeretnék. Pár osztálytársam már sminkeli magát, és engem is elkezdett érdekelni a téma. Persze nem suliba, utcára festeném ki magam, inkább csak otthon gyakorolnék, hülyéskednék velük. Rajzban sokszor terveztem már sminkeket, szeretném ezeket a valóságban is elkészíteni. Anyukám viszont nem örülne ennek, ezért (tudom, nem szép dolog, de) a tudta nélkül szeretnék néhány sminkcuccot venni. Hogyan tudnám ezt megtenni?

2012. aug. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
53%

őhm nemtom pontosan de ien 10 év körüli vagy ügye?

1 Jótanács egy 19éves fiútol hogy a fiúk utálják a sminket. Legalábbis a nagyon széntkentet én amit szeretek az annyi ha a szeme kicsit kivan húzva és slussz:D


Amúgy nyugodtan kérd el anyukádtól :D nemhiszem hogy nemet mondana, látva h a lánya szép lassan felnő :D


Amúgy ha nagyon titokba akarod csinálni akkor bemész bármeik DM-be vagy olyan helyre ahol van szépségápolási cucc :D Tehát keress olyan helyet ahol van mosópor meg borotva... ott tuti lesz sminkkészlet is :D

2012. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, én egy anyuka vagyok, már 20 és 21 évesek a gyerekeim, de amikor még kicsik voltak és izgatni kezdte őket valami, akkor azonnal megvettem nekik...

Például az én kislányomnak már volt kislánykorában játék-sminkkészlete, akkor örült neki, jót játszott vele és érdekes módon azóta egyáltalán nem érdekli a sminkelés, soha nem használ semmit, még szemceruzát sem!... :-))


A kisfiamat úgy 8-10 évesen izgatták a puskák, pisztolyok, kapott ezt is, azt is, 1 hónap múlva már nem izgatták a fegyverek!... :-D


12 évesen izgatta őket a cigizés (az osztálytársaktól látták), erre vettem egy doboz cigit és kipróbálhatták...

A második cigi után köszönték, nem kértek többet belőle!... :-DDD


Ha anyukád okos, akkor vesz neked néhány sminkes cuccot (ami nem árthat a bőrödnek), 1-2 hét múlva te is rá fogsz jönni, hogy szebb a természetes bőröd, nem kell másnak sminkelned magad, mint ami valójában vagy...


Nyugodtan szólj anyukádnak, biztos vagyok benne, hogy meg fogja érteni a problémád, nem kell hazudoznod és titkolóznod előtte, neked is jobb lesz!...

2012. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Ment a zöld pacsker!


Sajnos nálunk nem lehet csak úgy lemenni a boltba, mert felénk egy nagy bevásárlóközpont van (ahova gyalog nem 5 perc elsétálni :D), így a DM -ek, Rossmanok stb. inkább oda tömörülnek. De azért majd megnézem újra. Amúgy anyukám sminkcuccai nem jók, egyrészt, mert ő nem igazán sminkel, másrészt teljesen más színű a szeme, így az általa használt sminkek nem igazán passzolnak hozzám. :)

Még egyszer köszi a választ!

2012. aug. 5. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!