Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak? /bőv. Lent. /

Hogy tanuljak? /bőv. Lent. /

Figyelt kérdés

Szóval hetedikbe megyek..Ugye bejön a kémia meg a fizika,és tesóm tankönyveit nézegettem nem régen..Elég nehéz lesz..Eddig kitűnő voltam,de most hatodikban 6 négyesem volt..Sokat rontottam,és ki szeretném javítani,meg hát ez már beleszámít a felvételibe..Azt szeretném kérdezni hogy milyen tanulási módszerek vannak amivel nem hajszolom túl magam,nem kell éjfélig fent lennem,de rendesen megtanuljam? xDD Jól fog az agyam..Hatodikban tanulás nélkül megírtam hibátlanra egy töri dogát,de csak azért mert szeretem a törit..:) Szóval,milyen tanulási módszereket ajánlotok?

ps.:Tudom hogy sok ilyen kérdés van,de ezúttal eltekinthetnétek ettől..:D


2012. aug. 6. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd a könyvet a párna alá. Nekem bejött.
2012. aug. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mondd fel valakinek.

Vagy hangosan magadnak.

2012. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. régebben próbáltam,de csak elaludtam rajta..:D

2. próbáltam és próbálom..köszi..:)

jöhetnek még válaszok..

2012. aug. 6. 11:28
 4/7 anonim válasza:
3szor olvasd el hangosan,majd oszd be 4 egyenlő részre,azokat 5ször olvasd el szintén hangosan,ha ezzel végeztél akkor 1-szer egybe olvasd el és mondd fel magadnak vagy a szüleidnek( én a tételeket tanultam meg így és nagyon hamar végeztem,hozzáteszem kitűnőre érettségiztem)
2012. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. váó,hát megpróbálom és köszönöm..:D
2012. aug. 6. 12:18
 6/7 anonim válasza:
Nm :) Egy próbát mindenképp megér! Majd légyszi írj rám,hogy bevált-e!
2012. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Messze lesz az,de oké..:D
2012. aug. 8. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!