Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudhatnám meg?

Hogy tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám kideríteni egy (magyar)színésznő lakcímét, ha levelet akarok neki írni?

A színházba, és a közösségi oldalakra nem akarok neki írni.


2012. aug. 6. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Én írnék annak a színháznak amiben játszik és akkor talán kiadják a címét, bár nem hiszem hogy ezt megtehetik. Viszont ha színháznak küldöd a levelet, akkor továbbítják szerintem.


Ha ismersz olyat, aki ismeri őt személyesen akkor ő is tudna segíteni, bár erre elég kicsi az esély, hogy van ilyen.


Esetleg elmehetsz egy előadására és ott adod oda személyesen vagy a színháznak, hogy megint csak továbbítsák.


Ezen kívül neten nézelődj, hátha valahol ki vannak írva az ilyen személyesebb adatai.


Ha más nincs, akkor bár nem olyan személyes, mint egy levél de akkor csak a közösségi oldalak maradnak.


Egyébként ez engem is érdekel, ha sikerül megoldani akkor megosztod velem, hogy sikerült? =)

2012. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!