Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha valaki nagyon a halál...

Hogyha valaki nagyon a halál közelébe van, úgymond a felhőkről lógatja a lábát, akkor mégis ki vagy mi menti meg tőle, és hogyhogy életben maradhat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 01:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Például halálközelben van és hirtelen felépül. Bocs, ez kimaradt!
2009. júl. 20. 01:05
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A sors visszacibálja az életbe. :)
2009. júl. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
előző vagyok, és persze az akaraterő.
2009. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl az orvos?? Vagy véletlen szerencse.
2009. júl. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az orvos és az élni akarás.
2009. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De pl. ha az orvos már azt mondja hogy nincs sok esélye, és mégis megmarad, az csupán az akaraterő műve?
2009. júl. 20. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azé.
2009. júl. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen voltam. Azóta tudom hogy az ember sokkal többmindenre képes mint ahogyan azt el tudnánk képzelni. Próbálom is "hinteni az igét".

Ha meg akarsz gyógyulni és úgy hiszel ebben hogy teljesen biztos vagy (nem is hiszed inkább biztosan tudod hogy meggyógyulsz) hatalmas dolgokra vagy képes.

Ez az élet más területein is igaz. Nem használjuk ezt a képességünket.

És persze a döntés és az akarat a tiéd de azért kell hallgatni az orvosokra is hiszen a felépülésedben, meggyógyításodban az ő szerepük is óriási. (csak azt ne hidd el ha azt mondják hogy erre meg arra nincs esélyed :)). Meg aztán kell ám a szerencse is.

Az én storym. Súlyos autóbaleset 4-5 olyan sérüléssel ami egyenként is halálos. A szerencse: amikor bevittek az egyik leglelkiismeretesebb és legjobb orvos ügyelt. A nővérek mondták hogy 10 orvosból 8 hozzám se nyúlt volna mert esélytelen.

Az akarat: 10 napig voltam közvetlen életveszélyben. El sem tudtam képzelni hogy meghalok vagy hogy nyomorék maradok (amputálni is akartak de a szervezetem jól reagált mindenre amivel próbálkoztak). A te tested te irányítod.

Az orvosok: nagyon sokat segítettek hogy tényleg felépüljek és nem utolsósorban ők mentették meg az életem.


Most jónéhány hegem van, de életem teljes. Semmilyen maradandó károsodásom nem maradt és teljes életet élek. :)

2009. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!