Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom félni a...

Szerintetek van okom félni a matek pótvizsgátok? LENT

Figyelt kérdés
9ikes vagyok , sajnos évégére nem jött össze a kettes. egyébként mindig a gyengém volt , meg hát a tanárral is összeakadt a bajszom idén..:S :D Junius 5-e óta különtanárral heti 3alkolomszor tanulgatok, othon nem mindig van időm enegiám.:S És rohadtul félek hogy, nem sikerül.:/ Vannak anyagrészek amik nagyon jól mennek viszont vannak feladatsorok amiket eggyik napról a másikra elfeljtek és az istenér se tudom megoldani csak segitségel. Pótvizsga menetéről vagy a ponthatárokra és egyéb részletekre pedig nagyon kiváncsi vagyok aki voltmár az legyen szíves irjon, úgy érzem az életem függ ezen , pedig igen csak egy pótvizsga, meg ha tanulsz sikerül annyira könnyű ezt mondani. :S :(
2012. aug. 7. 01:27
 1/3 anonim válasza:

Nekem volt egy osztálytársam középiskolában, ő a pótvizsgán ötössel átment, így a bizonyítványába közepes került. Átlagot számítottak neki.

Én is tanár vagyok, ott már sokkal empatikusabbak ám a pedagógusok, az a célja, hogy átmenj. Nekem legalább is az lenne. Fel a fejjel! :)

2012. aug. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég jól fel készültél akkor nincs mitől tartani, de ha nem mondjuk mint suliban csak egy kicsit jobban akkor necces a dolog, de nem nagy ügy, ha fel készülsz rá és úgy mész a dolognak. Amikor sikerült a pótvizsga akkor jobban készülj a suliban és így nem húznak, majd meg és gondosan csinálj jegyzeteket, ha úgy adódnak, hogy még is meghúz akkor azokat elő veheted és átnézheted, meg még amit Általánosban csináltál jegyzetek azok se rosszak.
2012. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kőszi szépen, de valaki nem halott az idei ponthatárokról , mert mindenki mást mond nem mindeggy hogy már 20%-tól átmentem e , vagy majnem a felét tudnom kell
2012. aug. 8. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!