Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki meg tudja mondani,...

Valaki meg tudja mondani, hogy miért van az, ha akármelyik online oldalon elkezdem nézni a Dragon Ball Kai-t és ugyanúgy a Z régi rajzát látom?

Figyelt kérdés
Mert google-be vagy akárhol, ahol eddig láttam róla képet, azt a szép, új rajzot mutatja, a sorozatban pedig nem. Valaki valami ötlet?
2012. aug. 7. 09:13
 1/8 anonim válasza:
Most manga kell vagy anime? Mert a mangát tudod olvasni a naruto-kun on viszont ha az animét akkor letudod tölteni innen csak be kell regelned de itt fentvan minden rész (legalábbis tudtommal)na szóval itt a link: [link]
2012. aug. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak még annyit mondj már el, hogy mi a különbség a manga és az anime között mert nemtudom.
2012. aug. 8. 09:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Most az utóbbi kérdésem felejtős..igen az animét keresem, az eredeti Dragon Ball Kai-t, aminek a legújabb a rajza/grafikája
2012. aug. 8. 10:23
 4/8 anonim válasza:

a [link] n az anime fennt van de az első 11 rész java része feliratos de utánna már magyar szinkronos nézd meg hogy ez kell e

annyi hogy azt nem tudom hogy kai vagy a z régi rajzai de itt fentvan a dragon ball a Z és a GT is

2012. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
bocs ha az előző válasom érthetetlen volt
2012. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vagy talán nem értetted a kérdést..inkább úgy fogalmaznám, hogy..van a dragon ball kai betétdala és abba muataja gokuékat egy elég komoly és új rajzal megcsinálva (mint pl a special-ok), de viszont én még teljes részeket úgy még egyet se láttam, csak a régit lerövidítve.
2012. aug. 13. 16:55
 7/8 A kérdező kommentje:

tessék itt egy kép: [link]

Animét nem csináltak ilyen rajzzal? mert asszem a Kai-nak ilyennek kéne lennie ha jól tudom.

2012. aug. 17. 20:06
 8/8 anonim válasza:
csak az opening olyan szép! a sorozat maga ugyanaz mint a Z, csak néhol világosítottak, meg néhol javítottak. Nem rajzolták újra az egészet!
2012. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!