Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben ennyi fizetés...

Ilyen helyzetben ennyi fizetés elfogadhatónak mondható?

Figyelt kérdés

Az első munkahelyem a mostani de nem vagyok megelégedve a fizetésemmel.

500ft-ot kapok óránként úgy hogy feketén dolgozok és szakmunkát végzek. Nem jár fizetett szabadság, ha beteg vagyok akkor kitörölhetem a seggem a táppénzes papírral, stb... Nem kaptam munkaruhát, nem térít útiköltséget.

Elvárja a főnök hogy gyorsan is dolgozzak, jobban haladjak (és h többet keressek neki) mert "szegény" nagyon olcsón vállalja a munkákat hogy legyen legközelebb is munka. Már mondta hogy ha nem igyekszek akkor levesz az órabéremből.



Viszonyításképpen:

Kb 2 éve az élelmiszerbolti eladók kaptak 400-410ft-ot óránként bejelentve úgy hogy valakinek még nem is az volt a szakmája, meg egyébként is el lehet végezni azt a munkát szakma nélkül.

Ha már nincs nagy forgalom akkor csak állnak a pultnál és nem mondja a főnök h fél órát álltatok, ennyit levonok az órátokból.


2012. aug. 7. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár elfogadható, akár nem, sajnos ilyen világot élünk.

Járj nyitott szemmel, keress valami mást!

2012. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már rég otthagytam volna ha lenne valami más munka
2012. aug. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!