Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a régi barátnőmm...

Mit tegyek ha a régi barátnőmmel most lehet hogy újra jóba leszek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek most h a régi legjobb barátnőm-mel össze vesztem és neki volt egy másik ugyan ilyen jó barátnője és vele is össze vesszett... És mi most az mondjuk ezzel a lánnyal hogy átállt a sötét oldalra... És most valahogy újra kibékültem a lánnyal, mert volt egy ajándék amit tőle kaptam és megkérdeztem h kéri-e vissza vagy nem... Ő azt mondta, hogy nyugodtan tartsam meg, és most elkezdtünk beszélgetni és mondta h feltörték a facebookját és most nem tudom, hogy azzal beszéltem aki feltörte vagy aki nem... És azt mondta hogy béküljünk ki és megint legyünk barátnők, hát nem tudom... a másik lánynak megmondjam hogy mi van, vagy (akivel összevesztem) menjek oda hozzá és kérdezzem meg hogy most mi van... Kérlek SEGÍTSETEK!!!

2012. aug. 8. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!