Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most Mit tegyek? Ma barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most Mit tegyek? Ma barátnőmmel elmentünk a régi lakhelyére pár dolgot elintézni és találkoztunk a volt barátjával. T mit tehetek?

Figyelt kérdés

.kicsit eléggé hülye helyzet volt mert ahhoz képest hogy csak volt barátja mindennap beszélgetnek Facebbok-on és arcra puszival köszöntek egymásnak:S...hát..kicsit fura és rossz érzés volt!

a lényeg adott nekem barátnőm egy memoria kártyát mobiltelefonhoz és ezzel a palival vannak tele képekkel:'(...nem is tudom mit érzek igazán=/féltékenységet..fájdalmat..a végén sírtam is..:) nagyon fájt hogy mással kellet látnom ..mondtam neki is azt mondta nem kellenek a képek töröljem..de akkor is mióta láttam a képet mert csak egyet néztem meg csak ez jár a fejemben:'..mit tegyek????


2011. szept. 9. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ne sírj.
2011. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is jó kapcsolatot szoktam ápolni az exekkel, amennyiben alkalmasak rá. van olyan is akivel puszi pajtások vagyunk, ebben részemről semmi extra nincs, barátok maradtunk. sőt a képeiket is megszoktam tartani. nem kell aggódni, csak akkor ha valami turpisságot is érzel a levegőben (megmagyarázatlan, megmagyarázhatatlan kimaradások... pl)
2011. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 BlackSword ***** válasza:
67%
Mit tegyél??? Felejtsd el??? És akkor mi van ha jóban vannak... A csaj veled van és nem az exével, és ennek tuti van oka is... Akkor meg mit féltékenykedsz??? ezzel csak visszalököd neki a csajt... A képeket meg minek nézted meg???
2011. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért néztem meg mert ha kap valamit az ember megnézegeti kipróbálja, jah egy képet nézem meg,mert rola kerestem...:$találtam is csak nem olyat amit én szerettem volna....rendben meg próbálom elfelejteni
2011. szept. 9. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi ne bömböljön ilyen miatt, mert szánalmas. Egy picsogó kis papucs vagy. Ha majd kivág életed szerelme vagy meghal egy közeli hozzátartozód, bőghetsz, de mert összefutottál a barátnőd exével, azon FÉRFI nem sír. Mit tegyél? Szedd össze magad és viselkedj férfi módjára. Ha valami zavar, akkor pedig ne bőgjél, hanem nyisd ki a szád és KOMMUNIKÁLJ, ahogy felnőttek szoktak.
2011. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kösszi,igen lehet hogy dul dramatizálom egy kicsit:)

azt mondja barátnőm tudott a képekről...:S.(..mért hagyta rajta??

2011. szept. 9. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert miért kellett volna kitörölnie? Én se törlök meg dobok ki semmit, ami az exeimmel kapcsolatos, mert emlékek és olyantól származnak, aki egykor fontos része volt ez életemnek. Ne legyél már ennyire anyámasszony katonája, komolyan ijesztő.
2011. szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

bocs de ilyen vagyok, de akkor nem értem:S

azt mondja hogy elakarja felejteni örökre akkor mért nem törölte ?....

:S..

2011. szept. 9. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!