Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 g fűből hányszor lehet betépni?

1 g fűből hányszor lehet betépni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
komoly?
2009. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi ember szívja a spanglit mennyit teszel bele a cigibe, és honnan van a cucc, tehát a minőség, és mióta szívsz és mennyit, mivel egy idő után, a nagyobb adag se üt be annyira, mintha csak néha-néha eltolsz egy rakétát. 1géből csinálsz mondjuk egy normális cigit és kifújt, nem érdemes szét osztani, max. ketté osztani és két cigit el lehet tolni, szólva így kétszer. De mondom ez sok mindentől függ. Amúgy meg ne szívj, mert leépít mint a fa*z, tudat és memória zavart okoz nagy mennyiségbe. És ahogy Miszter Meki is megmondta a south parkban: Gyerekek, a drog rossz. Na pacsi:)
2009. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
ez nagyon sok mindentől függ.
2009. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokszor ha jó az anyag. Mi múltkor haverokkal hárman szívtunk 5 tizedgrammot tettünk bele 2 cigibe és készen voltunk mondjuk ittunk is hozzá de nem sokat fejenként egy sört meg egy kis bort pedig heti 2x szívunk.
2009. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
5 tizedgramm= fél gramm
2009. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vok


Én is régebben még... megcsavartak két cigit, de házi termést... jól tele tömték, előtte még boroskóláztam, hát mit mondjak, kész voltam mint a fa*z, szét hánytam mindent, annyira szétcsavart, na azóta semmi...

2009. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!