Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtuk a vámpírnaplók 4....

Mit tudtuk a vámpírnaplók 4. évadjáról?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én semmit, és nem is érdekel.
2012. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Hm...háátőőőő..szóval...hááát vámpirok lesznek benne...
2012. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Forrás: Vámpírnaplók/Facebook

4. évad: 'Stefan és Elena párkapcsolati problémái.'


Rögtön a negyedik évad kezdetén adódik egy bonyodalom, ugyanis Stefan és Elena kapcsolatában problémák fognak adódni.


Az átváltozása alatt, ami meg is történik a visszatérő évad első epizódjában, Elena olyasmit fog tenni, mely éket ver a Stefannel való kapcsolatában, árulta el Julie Plec a Zap2It-nak.


Elena embervért fog kóstolni és nem fogja kipróbálni a Stefan-féle 'nyúl diétát' egyhamar, ami természetesen problémákat fog okozni Stefannek, nem is beszélve a Ripper-múltjáról.


Nina Dobrev Elena nagy változásairól:


"Tulajdonképpen egy kissé szomorú vagyok." - mondta Nina Dobrev arra a reakciójára, hogy Elena mostantól már vámpír. "Mindkettőnek szerettem lenni. Régen csak sétálgattam a díszletek között, gondolkodtam, hogyan alakítsam az embert és a vámpírt, mindkettőből a legjobbat kihozva. Most már nem kérkedhetek vele." - utalt evvel a színésznő arra, hogy Elena ember volt, míg Katherine vámpír. Nina elárulta, hogy tudta, hogy Elena egyszer majd vámpír lesz, csak azt nem, hogy mikor.


"Megtörtént a könyvben is Elena vámpírrá válása, szóval nem volt kérdés, hogy a sorozatban is megfog. Egyszer a második évad alatt arról beszéltek, hogy történjen meg, de végül nem így lett, s én örültem, hogy várnak még vele." - mondta. Egy karakter azonban nem fog jól reagálni a lány vámpírrá válásának, ő pedig Katherine. "Úgy fogja érezni, mint akit semmibe sem vesznek. Nem lesz boldog. Katherine reméli, hogy a Salvatore testvérek legalább egy ideig hanyagolják Elenát, így vissza tudna kerülni a képbe a fiúk közé, de mégis átverve érzi magát. A banda nagy része talán megtanulja elfogadni ezt az evolúciós fejlődést."


"Caroline-t a banda vámpírként fogadta el." - mondta Dobrev. "Úgy gondolom, mindenki olyan szomorú lett, most hogy Elena vámpírrá változott. Három évad ment rá, hogy megmentsék őt és most vámpír lett. Úgy vélem most már meg tudja védeni magát."


"Szeretném, ha vámpírként felfogná, hogy már nem függ senkitől sem és teheti a saját dolgát. Olyan, mint főiskolára menni. Elvégzed a középiskolát, elhagyod az otthonod, lesz új érdeklődési köröd és vicces dolgokra is lesz időd. Szerintem ilyen lesz majd Elenának a későbbiekben. El tudom képzelni, hogy milyen szomorú lehet ez a lány, mert már sosem szülhet gyereket. Sosem házasodhat meg emberként és lehet normális élete, vagy járhat főiskolára. Sosem kaphatja azt vissza, amit elvettek tőle. Folyton próbálta a kezei között tartani emberségét, most pedig örökre elveszett." - árulta el Nina.


Elena emberi tulajdonságai azonban felnagyítódnak majd, miután a lány vámpír lett. "Az érzelmeid kihangsúlyozódnak és a jellemzőid is, vámpírként. Elena legnagyobb jellemzői az együttérzés, önzetlenség és a másokról való gondoskodás. Így a lány kárára, vámpírként sosem fogja hagyni, hogy valakinek is baja essen." - mondta Nina Dobrev.


Forrás:vampire-d.net


Zap2it és TVAddict spoilerek


A 4.epizódban 1100 évvel vissza megyünk a múltba,ahol találkozunk Alexandrával-a nagyon gonosz vámpír vadásszal.Sajnos,amikor megismeri Rebekát,nem gyanítja,hogy ő az egyik olyan teremtvény akire vadászik.


Most,hogy Elena át lett változtatva,a Vámpírnaplók rajongóknak el kellene készíteniük a karókat.Szó szerint.Példát lehet venni a 4.epizódból,amiben két vámpír lesz megkarózva.És bár nem ismerjük az identitását ennek a két szerencsétlennek,megtudjuk mondani hogy ez az esemény a Mystic Falls-i téren törtéik,1114 évben.


"Érezd a bűntudat legerősebb érzéseit, ami viszont eltörpül az érzés mellett, hogy szeretnek. Matt nem érzett szerelmet az első évad óta - már ha az egyáltalán annak számított." - árulta el Zach Roerig, s azt is, hogy Matt nehezen fogja kezelni a dolgokat, miután rájön, hogy Elena vérszomjas, agyaras vámpírrá vált.


Matt bűnösnek fogja érezni magát, de megpróbálja megkeresni élete értelmét, mert a szerelme nagyon erős. Zach elárulta, hogy lesz egy Matt-Caroline jelenet a premier epizódban, ahol 'nincs különösebb érzelem' és ez az első jelenet, melyet a negyedik évadhoz forgattak. "Megtiszteltetés számomra, hogy útjára indíthatom az idei évadot." - mondta Roerig.


Forrás:vampire-d.net

2012. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megtalálod a legfrissebb híreket, spoilereket a sorozatról.

2012. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!