Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van 3 kérdésem a kitalált vs...

Van 3 kérdésem a kitalált vs nem kitalált élőlényekkel kapcsolatban, válaszolsz?

Figyelt kérdés

1. Ha nincsenek sárkányok( xd márpedig nincsenek sztem) akkor mi alapján tudjuk,h egy sárkány hogy néz ki?


2. Az ufókkal kapcsolatban szintén ez a kérdésem...ha nem látott még senki igazi csészealjat v bármi ilyesmit,akkor mért van róla elképzelésünk ?


3.Szerinted az óceánokban,tengerekben vannak olyan élőlények,amelyekről nincs tudomásunk és kinézete szörnyhöz hasonlít?


Ha bármelyik kérdést(esetleg mindet) agysorvasztónak találod,akkor is válaszolhatsz;) Kíváncsi vagyok a többség véleményére.


2012. aug. 9. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Pár ember ezt kezdte el terjeszteni. A többi meg követte. Ennyi.
2012. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsorvadt az agyam
2012. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lol,mondom én,h agysorvasztó xd
2012. aug. 9. 11:46
 4/6 Antimod ***** válasza:

1. Hagyomány. Valószínűleg a nagyobb hüllőket "fejlesztették tovább".


2. Szerintem már nagyon sokan láttak, és valóban érdekes összecsengések vannak a világ több tájáról. Főleg a korábbi megfigyeléseknél, amikor nem terjedhetett el a hír interneten alig néhány óra alatt bárhonnan bárhova.


3. Biztos, hogy vannak az óceánok mélyén élő, fel nem fedezett fajok, de hogy hasonlít-e szörnyre vagy nem, az erősen szubjektív megítélés alá esik.

2012. aug. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ufókhoz tudok csak hozzá szólni: én nem tudom elhinni, hogy ekkora univerzumban nincs más bolygó, amin a miénkhez hasonó élet alakult ki.

A többiben nem hiszek.

2012. aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönõm a válaszokat! :)
2012. aug. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!