Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok vastagabb műanyag/gu...

Hol tudok vastagabb műanyag/gumi tasakot venni, amiben folyadékot lehet tárolni?

Figyelt kérdés
Gőzöm sincs, hogy létezik-e egyáltalán ilyen. Most pl egy ilyen A5-ös mérető gumi/műanyag tasakra lenne szükségem, aminek van egy kupak része, és így lehet bele folyadékot tölteni. Konkrétan innivalót. Szerintetek létezik ilyen?
2012. aug. 10. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyet nem láttam, de van olyan melegítő gumi párna, amit vízzel szoktak tölteni, hogy a fájó részre rárakják. Az ezen az elven működik, de hogy alkoholt lehet-e bele tenni...nem tudom.

Egyébként mi van, fesztiválra akarsz benne a ruhád alatt piát csempészni? :D

2012. aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 radír67 ***** válasza:
A Decathlonban láttam ilyet hátizsákba beépítve, de külön is lehet venni. Víztasak vagy vízzsák a neve, a futós cuccoknál találod.
2012. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!