Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szabina...

Mi a véleményetek a Szabina névről? Hogy lehetne a becézni még a Szabi-n és a Szasza-n kivűl? Mi a jelentése?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 09:32
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
73%

személy szerint én is Szabina vagyok. Egyébként magával a névvel nincs bajom ha mást hívnak így.. Saját nevemként utálom!

Egyébként a becézni nagyon könnyű!

pl.: Szabi,Szabika,Szabcsi,Szabcsika,Szabinácska,Szani,Szami, Szamcsi,Szamóca.... stb.

2010. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
62%
Engem is Szabinának hívnak és nagyon szeretem!! Különleges egy név!!! Engem Szabinak, Szabónak, Szabszának,Szabszinak,Szaxofonnak,Szabi-babának becéznek!!!
2010. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Mit gondoltok a szabina névről?
2010. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 kífhagi ***** válasza:
100%
Engem is Szabinának hívnak és én IMÁDOM.Nem szeretem ha becézik.a jelentésére pedig nem emlékszem.
2010. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Régi név és ritka hazánkban, ezért is jó! Szép és különleges, főleg ha illik a vezetéknévhez. Szabin népéhez tartozó.


Én is ismerek egy Szabinát, vidám és jó ember. Fő beceneve a Szabi, de még sok beceneve van, csak nem a nevéből adódik, hanem a lényéből.


A Szasza nem Szabinás, inkább a Szabolcsokat hívják úgy. Egyszerűen röviden Szabi. A Szabolcsokat pedig tévesen hívják Szabinak, de ízlések és pofonok. Végül is egy Viktor is lehet Viki...

2011. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
26%
Engem is Szabinának hívnak, nem nagyon szeretem, ha becéznek, viszont a környezetem annál inkább ;) Legtöbbször Szabcsinak szólítanak. A Szabit ne használd, a Szasziról egy csaj jut eszembe, akit nem szeretek. Nemrég olvastam még a Bini becézést. Ez egyenlőre nagyon tetszik.
2011. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
48%
Én is Szabina vagyok !! :DD Engem legtöbször Szabcsinak,Szabinának,Szabinkának hívnak :D
2011. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Klassz név. De nem kéne terjeszteni, hogy továbbra is különleges maradjon.
2012. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Szabóca válasza:
Én is Szabina vagyok engem Szab-nak szoktak hívni,Szabó,Szabóca,Szamina,a kislányom Tamika :D Mert hallja amikor az apja szól nekem,hogy Szabina..és próbálja kimondani és Tamika vagy Szamika sikerül :D..én szeretem :)Egyáltalán nem érzem "kisebbséginek" az inkább a Vivvikeeh,:D Ramóna,Doricska,Dorinácskaa,és amiket így szoktam a közösségi oldalakon aposztrofálni :D ja és persze a Jennyke,Szimóna..stb..:)Szóval,aki ezzel a névvel él ne érezze magát kevesebbnek vagy bármi ilyesmi..mert nem különb mint más név :)
2014. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Többféleképpen is lehet becézni. Akár Bini, Bina, Szabca, de egyébként én nem szeretem ha becéznek. Am aput SZABolcsnak hívják, ő Szabi. Anyut EdINAnak. apu nevének elejéből és anyu nevének a végéből jött ki a nevem..így szeretem, mert ezt nem sokan mondhatják el magukról:)
2017. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!