Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is elküldhetnek a...

Szerintetek is elküldhetnek a munkahelyről ha nem jövök ki a kollégákkal?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs munkám de most keresek.Elég hülye természetem van és világéletembe gyerekként is rendelkeztem

ezekkel a tulajdonságokkal.Az emberek rendszeresen félreértik a mondanivalómat amit utólag nem tudok kimagyarázni és ez fordítva is igaz.Nem csak a szóbeli kommunikációba vannak gondok,hanem a cselekedeteim is félreérthetőek és ebből komoly konfliktusok adódhatnak akár a kirúgásig.Én így látom.Van úgy ,hogy valamire nemet mondok de az arckifejezésem mást mutat meg fordítva.Inkább fogadjam el magam és keressek olyan munkát ahol minél kevesebbet kell beszélni?32 vagyok és eddig nem tudtam megváltozni.Eddig gyesen voltam vagy ,,csak"szalagmunkát végeztem amit nehezen tudok most megoldani mert közbe másik településre költöztünk és a legközelebbi városból az utolsó vonat elmegy este 9-kor és legtöbb helyen 10-ig tart.Szóval másabb jellegű munka lenne összehangolhatóbb a családdal de olyat is szeretnék ami kézenfekvő nekem és nem kapok rövid időn belül gyomorfekélyt.Végzettségem:középiskola


2012. aug. 12. 09:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!