Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is szívesebben játszotok...

Ti is szívesebben játszotok egy eredeti játékot, mint egy letöltöttet?

Figyelt kérdés
Egyre jobban észre veszem magamon azt, hogyha letöltök valamit, hiába tetszene a játék, tudom, hogy lopott és ez elveszi a játékélményt. Ha megveszek egy játékot, még ha nem is olyan jó, akkor is szívesebben játszok vele, mintha egy másikat letöltöttem volna. Ez csak az én hülyeségem? Csak én vagyok így ezzel?

2012. aug. 12. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezzel a legtöbben így vannak.Lényegében ilyenkor egyesül az anyagi és eszmei érték.
2012. aug. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek a kérdezővel
2012. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én eddig minden játékot amivel játszottam, megvásároltam eredeti formájában.

Volt amit előtte letöltöttem, és miután tapasztaltam hogy jó játék, utána vettem meg!

Ha nem tetszik úgy is megy a kukába.


Sokan nem fogják fel, hogy azzal is támogatják a "kedvenc" játékaikat ha megvásárolják a terméket. Így növelve a lehetőséget, hogy még több remek játékot fejlesszenek a készítők.


Szóval én is úgy állok a dologhoz hogy ha tetszik a játék akkor megveszem eredetibe hisz a készítők megérdemlik a pénzt!

2012. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, ezért nem töltök le játékot. Megérdemlik a készítők, hogy megvegyem, ha már ennyit fáradoztak vele. Ha meg nincs pénzem rá, akkor ugye nem játszom vele. Kapásból fel tudnék sorolni 15 játékot, amit ha most lekapnék egy torrent oldalról pár óra alatt, egész augusztusban a gép előtt ülhetnék, annyira lekötnének. Ilyen pl. a Skyrim, a Rage, a Borderlands, a Batman részek, Duke Nukem Forever, Mass effect részei, Crysis 2, Garry's mod stb.


De nem teszem, inkább egyesével megveszem a játékokat, hónapról-hónapra.

2012. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én főleg a multi miatt :)
2012. aug. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogyne, ezzel támogatom az olyan fospumpákat, mint az ea, a taketwo és ubisoft.
2012. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!