Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pályakezdő vagyok, és lehet...

Pályakezdő vagyok, és lehet hogy pultosként fogok dolgozni! Kicsit tartok tőle mert még nem dolgoztam pultosként! Tudtok nekem jó tanácsokat adni? Milyen a jó pultos?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 21:32
 1/2 anonim válasza:
ne legyél tapló. Ha van energiád mosolyogj minden vevőre és próbálj meg türelmes lenni a nehéz esetekkel.
2012. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mosoly fontos, ezáltal a saját hangulatodat "turbózod". Itt arra gondolok (saját tapasztalat), hogy amikor tele van a hócipőd a sok majommal, akkor is kedves vagy, és mivel ők azt látják, hogy mosolyogsz, ők reflexből (a normálisabbja legalábbis) visszamosolyognak és kedvesebbek veled, ezáltal egy idő után őszinte lesz a mosoly, a kedvesség, és a jó hangulat, amit árasztasz. A másik: pörögj, de ne kapkodj. Valószínűleg lesz olyan, hogy egyszerre 15-en várnak és húzzák a szájukat meg kiabálnak, hogy "mivanmááá'", de nem szabad kapkodni, mert rosszabbul jársz:kapkodás->pohártörés/italkiborítás->takarítás->időveszteség->"mivanmááá'". Jó tanácsként még annyit, hogy a legtürelmetlenebb/legparasztabb vendéggel legyél a legnyájasabb/legkedvesebb, mert akkor nem tud beléd kötni, és még burkoltan melegebb éghajlatra is el tudod küldeni anélkül, hogy észrevenné, és rohanna a góréhoz, h paraszt a pultos. ;)

Most a látom, hogy a kérdés kiírása óta eltelt egy kis idő, szóval lehet, hogy ezeket már a saját bőrödön tapasztaltad. :)

2012. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!