Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti tudtok mondani olyan...

Ti tudtok mondani olyan oldalakat amin le lehet tölteni sims 2 simeket?

Figyelt kérdés
Olyan simekre gondolok mint például mindennapi.

#Sims #letöltős oldalak
2012. aug. 13. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
googleba beírod hogy sims 2 downloads... és kiad vagy 100 oldalt ahonnan letölthetsz mindenfélét.
2012. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1.Válaszoló:

Na igen, azok a találatok valószínűleg prémiumos baromságok lesznek, amiket virtuális dollárélt lehet leszedni.


Kérdező:

Hazai torrent oldalak: ncore/dangerous/diablotorrent/beload stb. meg ott van a piratebay(nem hazai, rengeteg mindent találhatsz rajta, de óvatosan mert nem ellenőrzik a játékokat,programokat stb. így ott a hozzászólások alapján tájékozódj)


Vagy a boltban is megveheted :D

2012. aug. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én oldal címeket szeretnék! Bocsi de én már százszor be írtam azt hogy sims 2 letöltések de azok után már baromságokat adott ki!:D
2012. aug. 13. 16:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én nemkiegészítőket szeretnék .
2012. aug. 13. 16:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerinted én mit írtam le?
2012. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Te nem írtál semmi lényeges dolgot csak elmondtad hogy mit kell beírni.Szóval a segítséged 0% -kal egyenlő.
2012. aug. 14. 19:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Te értelmi fogyatékos vagy. Oldalakat irtam le amiről letudod szedni, te szerencsétlen majom!
2012. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te valóban ennyire lusta lennél?

Tessék, így már megy?

[link]

Már az első oldal minden linkjén letöltéseket találsz, meg a többin is. Mi ezen olyan marha nehéz neked?

2012. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én lusta ??? Na fogd be a pofádat te rokkant pi**a! Nem tudod felfogni azzal a mogyorónyi agyaddal hogy azt már százszor beírtam?De látom hogy te még olvasni se tudsz. Én konkrét címet kértem te meg elkezded magyarázni hogy írd be a goggléba hogy sims 2 downoalds. Ennyire szánalmas embert én még nem láttam. Szóval fogd be a pi**ádat és ne picsogjál!-.-
2012. aug. 16. 12:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ki mondta hogy nehéz nekem? Te elmebeteg vagy!Ja és én már megnéztem az összes oldalt ami arra volt kiadva hogy sims 2 Downoalds. Szánalom. És én ezt azért kérdeztem meg mert én már több ezret láttam és gondoltam hogy valaki több oldallal is bővit engem.De nem ,sajna .
2012. aug. 16. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!