Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan program, amelynek...

Van olyan program, amelynek segítségével megtanul6ok rajzolni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem program, hanem könyv és torrentről e-book; manga drawing tutorial, szerintem egész jó, feltéve, ha tudsz angolul és szereted a stílust.
2009. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudom letölteni a torrent-jét?
2009. júl. 22. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy jobb könyv is, realisztikus, nem mangás, Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás. Van egy példányom, ha írsz provátban, alkudhatunk rá.
2009. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
6 nem tudom, de papíron 6ha jobban megtanul6sz rajzolni mint gépen, 6hajrá és sok szerencsét.
2009. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gépen akarsz rajzolni vagy papíron? mert ha gépen akkor keress tutorialokat. ha papíron akkor betty edwards könyvét töltsd le valahonnan, keress rá googlen, nekem is úgy lett meg. nagyon jó könyv és megtanultam belőle rajzolni... nem is akármilyen szinten alig 2 hónap alatt.
2009. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok itt a könyv:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. júl. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!