Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg kell találnom egy személyt...

Meg kell találnom egy személyt. Hogy keressem? Könyörgöm segítsen valaki!

Figyelt kérdés

Meg kell találnom egy személyt, hogy miért az most nem lényeg (semmi "olyan", és semmi "bűnös" dologról nincs szó).

Egy nagy baj van: Nem tudom a nevét, és nem ismerek senkit aki ismerné (nem magyar).

Tudom hogy néz ki, és ismertetőjelei a tetoválásai, ami egyediek, tudom azt, hogy hol lakik.

A kérdés.

Hogy találhatnék meg egy személyt úgy, hogy a nevén kívül tudom azt, hogy hogyan néz ki, mik a testi ismertetőjelei, és hogy hol lakik?

Leginkább a Facebookon próbálkoztam, de a lakhely alapján való keresés elég hosszadalmas lenne, és szerintem a több millió találat után már összefolynának az arcok.

(Nem, sosem élőben láttam, valaki, akit fotón láttam, és most szeretném tudni a nevét, mert beszélnem/találkoznom kellene majd vele).


Kérlek segítsetek, hogy induljak el?

A tetoválásaira rákeresni nem egyszerű, de csak el lehet indulni valahogy!

HELP!!!!!


2012. aug. 14. 14:24
 1/5 anonim válasza:
A fotó, amit láttál megvan? Ha nem túl nagy város, akkor próbálkozhatsz úgy, hogy random írsz egy levelet egy ott lakónak, és mutatod a képet. Kicsit kellemetlen lehet, de legalább hatásos. Persze az is lehetséges, hogy elmész a városba, de külföldre (nemtom milyen messze van) ez bonyolult lehet.
2012. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
mutasd a képet vagy mond mit tudsz róla
2012. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a városba nem tudok elmenni, ugyanis a város az USA-ban van.

Internetes kereséssel hogy lenne a legjobb? Néztem én már mindenhol (még a mugshots oldalakon is).

2012. aug. 14. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni.
2012. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nagyon elszánt vagy, csinálj egy képet, amire leírod amit tudsz. Ha normálisan megcsinálod, akkor elkezd majd terjedni facebookon.. (Kérsz megosztást, stb..) csináld angolul, és abban a városban lévő szórakozóhelyek, boltok, satöbbik facebook oldalára küldd el.
2012. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!