Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fülest ajánlotok Sony...

Milyen fülest ajánlotok Sony Ericsson Live with Walkman-hoz?

Figyelt kérdés
A lényeg a basszus, valamint a kitűnő hangzás. Árban olyan 4 ezer ft alatt.

2012. aug. 14. 20:13
 1/5 Phami válasza:
Nekem most 3990-ért van Pioneer fülhallgatóm, csakis utcai használatra, tökéletesen szól. 4000 Ft körül a legjobb minőséget a Skull Candy "agybadugós" verziója hozza, viszont rövid az élettartama, nekem sajnos 2-szer kellett cserélnem 4 hónap alatt. Találsz ugyanilyen verzióban Sony-t is, egy év után adta meg magát, de több, mint egy hónapig vártam a csereengedélyre, szervíz szempontjából gyenge, de minőségre szépen szól. Én a Pioneer-re teszem a voksom, sajnos nem tudom fejből, hogy pontosan melyik, ha gondolod holnapra megnézem neked.
2012. aug. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt megköszönném :)
2012. aug. 15. 08:44
 3/5 anonim válasza:

amit alapból adtak hozzá az nem jó? :D

egyébként én is keresek fülhallgatót az Xperia mini pro telefonomhoz mert az amit adtak hozzá, az mindíg kiesik a fülemből... xD és csak akkor szól szépen ha nyomva tartom a fülemhez :/

ha találok jót azt megosztom ide is :))

2012. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]

én ezt használom hozzá, a media markt-ban 2800 ft körül van nemrég vettem.Nagyon jó füles, kicsit nagy annyi a hátránya,de az akg alapból az egyik legjobb márka, és 2 év garancia is van rá.Csak ajánlani tudom

2012. aug. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt a fülest ajánlom mert brutális hangereje és jó dinamikája van.

2012. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!