Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyenkor még itt fent...

Van ilyenkor még itt fent valami beszédképes ember?

Figyelt kérdés

és ha igen nincs kedve beszélgetni? mert öl az unalom és aludni ilyenkor még nem tudok.

és mielőtt még valaki camsexre stb akarna hivni és reménykedni hogy nő vagyok, tisztázzuk h 18/F ;)



2012. aug. 15. 01:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint van, igen. :D
2012. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
na ennek örülök, már kezdtem beletörődni hogy egyedül vagyok :D
2012. aug. 15. 01:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Lassan a testtel, nem lesz sex. :D
2012. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
ki tudja várd csak ki a végét:D am nem arra megyek csak hogy valahogy ellegyek kb 3-4ig:D
2012. aug. 15. 01:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Főiskola, egyetem, közép, meló? Mi vár rád? :D
2012. aug. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mármint a nyár után. :D
2012. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát gimnáziumban még egy évem érettségi nyelvvizsga stb + mellette előtte utána meló:D
2012. aug. 15. 02:01
 8/14 anonim ***** válasza:

Az jó, vagy nem is. Nem tudom. Most nekem is lesz 1 évem, bár én technikusin maradok, aztán vagy összejön a BME, vagy nem. De legalább a Kandó jó lenne. Ha ne, akkor rendvédelmi. :D


És miért akarsz fent lenni 3-4-ig? Pizzát rendeltél? :D

2012. aug. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

na az jó akkor legalább tudod h a későbbiekben merre mész tovább. mongyuk én is csak hát a tanulmányi eredményem finoman szólva sem a legjobb, de megoldom:D

am egyszerűen nem tudok előbb elaludni, egy ideig éjszakásként dolgoztam és megszoktam hogy ilyenkor vagyok aktív. amikor meg reggel akkor meg örültem hogy ilyenkor szabad vagyok. ha meg semmi dolgom nincs a nappalokat átalszom éjszaka meg elmegyek vhova:D

2012. aug. 15. 02:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Mennék én is, hidd el. Beülni egy sörre valahová. Csak már feléltem a tartalékokat. :D Szomorú.
2012. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!