Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Kőszívű ember fiai c....

Vanessza24 kérdése:

A Kőszívű ember fiai c. könyvből kell válaszolnunk néhány kérdésre, mi a válasz rájuk?

Figyelt kérdés

Mindent kipróbáltunk, de nem sikerült rá válaszokat találnunk. Könnyítsétek meg kérlek néhány diák nyarát azzal hogy segítetek! Előre is köszönjük! :D

1. Milyen különös, nem mindennapi esemény történik a végrendelet elhangzása után nemsokkal?

2. Milyen meseszerűség van abban, hogy Marie hazahívja a végrendelet elhangzása után 3 fiát?

3. Mi az a burána?

4. Mi az amerikai párbaj? Ki az a két testvér, aki ezt megvívta? Ki győzött?

5. Plankenhorst Alfréd jelentős pénzösszeget hagyott unokahúgaira, ám különös feltétellel. Mekkora volt ez az összeg, s mi volt a nagybácsi feltétele?

6. Miért lesz sok szenvedés okozója a fenti végrendelet?

Ha tudjátok vmelyik kérdésre a választ lécci segítsetek nekem és sok más diáktársamnak! (:


2012. aug. 15. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Benne van a könyvben.
2012. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. Az anya a végrendeletet nem teljesíti, hanem megváltoztatja.
2012. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha benne lenne a válasz normálisan a könyvben akkor talán nem írnám ide ki a kérdést. És tudom hogy nem teljesíti a végrendeletet. (:
2012. aug. 15. 20:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna, tudnád.
2012. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kétlem hogyha te elolvastad volna tudnád mert csak azok írnak ki olyan értelmetlen válaszokat mint te. -.- Ha valaki választ ír akkor segítséget írjon, azzal h ha elolvastad vna a könyvet, tudnád válasszal nem leszek beljebb. De ezt csak azok írják ki akik nagyobbnak képzelik magukat egyébként meg ha tudnád a válaszokat válaszolnál a kérdésemre úgyhogy légy szíves kímélj meg a hülye válaszaidtól.
2012. aug. 16. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Igenis elolvastam te szerencsétlen. Igaz, nem tegnap. Ezért tartunk itt, mert b@aszol egy hetet rászánni, hogy egy cseppet kultúrálódj...
2012. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Képzeld én is elolvastam és hogyha tudod a választ akkor talán segíthetnél is nem csak szítani itt a tüzet. Egyébként ha elolvastad volna akkor tudnád hogy a könyvet nem lehet egy hét alatt elolvasni mivel 600 oldalas. -.-" Hogyha meg nem tudod a választ akkor légy szíves ne játszd itt a nagymenőt mert azok kora már elmúlt. köszönöm. És zárjuk is le a vitát nem azért írtam ki ide a kérdést hogy marhaságokon vitatkozzak hanem hogy segítsek más diákomnak. Egyébként megkérdezhetem hogy hány éves vagy te?!
2012. aug. 16. 15:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet egy hét alatt? Nekem meló mellett (nem közben!) simán belefér.
2012. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én meg főzök mosok takarítok házimunkát végzek és tanulok, ezek mellett pedig nincs időm arra hogy egy 600 oldalas könyvet kiolvassak egy hét alatt! Teneked biztos van annyi időd hogy egész álló nap csak feküdjél az ágyban és olvasgassál. -.-
2012. aug. 16. 16:40
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azután, hogy kivitatkoztuk magunkat, tudna már valaki segíteni nekünk?
2012. aug. 21. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!