Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dudtok mondani olyan lehetőség...

Dudtok mondani olyan lehetőségeket ahova nem kel iskolai végzetség mint Pl: katonaság?

Figyelt kérdés
alapfokú kel mindenhova de értitek mit akarok kérdezni:)
2012. aug. 15. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. Menjél tanulni, pláne ilyen helyesírással. Vagy legyél kukásember.
2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Elnézés a helyesírásért.

De ha a többi kérdésre is ilyen választ adsz az elég gáz:)

csak érdeklődök hogy mere hány méter anyi dolgot nem ismerek az életben csak kérdezősködök és gondolkozok hogy mit kezdhetnék magamal.


Te meg egyből menny tanulni vagy legyél kukás hát milyen válasz ez?

Nem lehetsz egy értelmes figura:)

2012. aug. 15. 20:48
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert te biztos iszonyú értelmes ember vagy. Ki kíváncs arra, milyen munkához kell a legkevesebb végzettség? A lusta, tanulni és dolgozni nem akaró emberek. Ezért mondtam a kukásembert, ahhoz biztos nem kell sok végzettség.
2012. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy értelems vagyok.

Mi az hogy ki kíváncsi, ez egy olyan oldal ahol bámit lehet kérdezni vannak nagyon hülye kérdések de szerintem ez nem az volt.



Persze csak 2-út létezik ha tanulsz vagy kukásleszel nagyon érdekes az életszemléleted

2012. aug. 15. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy NULLA helyesírással akarsz elindulni. Azt úgy látszik nem érted, hogy ebből sok mindent le lehet szűrni. Tanulatlan hülye vagy. De az jó lenne, ha 20 év szolgálat után mehetnél nyugdíjba...
2012. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ÉN vagyok a NULLA?

feltetem egy kérdést nem tudtál rá normális választ

de neked muszály mindenhova írogatni igaz ?

Jó oké nem tudok helyesen írni egy pár szót de én nem ugatok le senkit ok nélkül.


De az jó lenne, ha 20 év szolgálat után mehetnél nyugdíjba. ez most mi volt te vagy it a jani

vagy roszatkívánsz nekem :)?

jaj de szemét vagy :D

2012. aug. 16. 10:45
 7/14 rassegna0716 válasza:
Ha jól akarsz keresni legalább legyen 1 szakmád ha már érettségid van azzal sem érsz szinte semmit elmehetsz egy boltba eladónak ha éppen ott sem követelik a szakmát vagy esetleg valami árusnak vagy éppen tényleg utcaseprőnek a katonasághoz is ha nincs semmi képzettséged nagyon nehéz bejutni szeretik ha van egy szakmád ,de ha esetleg be is jutsz soha nem leszel senki a helyesírásodra meg figyelj oda nem bántani akarlak távol álljon tőlem ,de arra nagy szükséged lesz és van !!! Megkérdezhetem hány éves vagy ?
2012. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igen 0 vagy.

Muszáj. Stb...

2012. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

rassegna0716/ (15 éves) persze gondoltam a szakmára és utána valami katonaság vagy pl légió érdekelne de nem tudom még kerezsgélek és érdeklődök igazából nincs sok tervem.

azért gondoltam a katonaságot mert nagyon jó a fizikai erőlétem és tudom feszegetni a határaimat



Helyesírás oda figyelek csak mindig sietve írok :)


lehet hogy hülyének fogsz gondolni de olyan munka kéne amihez csak az erő kell persze meg a józan paraszti ész:)

2012. aug. 16. 14:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem vágyok semmi különlegesre csak hogy meg tudjak élni:)
2012. aug. 16. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!