Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy gyakran...

Mitől lehet, hogy gyakran tudat alatt beszélek álmomban és járkálok?

Figyelt kérdés
Lefekszem aludni és gyakran alva járok, amit inkább alva dumálásnak hívnék. Nagyon félek a pókoktól és sokszor van, hogy sikítozva ébredek (vagy fel sem kelek), hogy pókok, pókok! Nagyon sokszor megesik, pl. van amikor egy héten 2x, de van amikor pár hétig semmi sincs. Meg mindenféle hablatyot szoktam még beszélni, ma is felkeltem az ágyamból és az alvó tesóm ágyánál motyogtam valamit. De volt olyan is, hogy ha az ajtó nem lett volna zárva lehet, hogy kimentem volna, mert már álmomban a hevedert nyitogattam, és apukám azt hitte betörő vagyok, de szerencsére nem ütött le. Mitől lehet ez? Meg lehet szabadulni tőle? Mert néha már zavar. Nem kapcsol ki az agyam?
2009. júl. 22. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Holdkóros vagy!
2009. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen valamilyen dolgok emésztnek amit nem tudsz feldolgozni....én inkább arra kelek fel hogy sirok tiszta kony a vánkusom a szemem a szivem majd ki ugrik, és nem tudom hogy igaz-e volt az álmom,,,, és nálam is gyakran fordul elo
2009. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kiskoromban ez volt velem is :S

elmúlt

2009. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!