Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A római katolikus vallás...

A római katolikus vallás tiltja az önkielégítést?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem komolyan vallásomat.... és néha szoktam önkielégítést végezni, habár már egy ideje nem... Tiltja, bünteti??

2012. aug. 16. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bűnnek számít.
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért? Köszönöm a válaszod.
2012. aug. 16. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Még a papok sem bírják ki önkielégítés nélkül,sőt sokkal durvább bűnöket megcsinálnak (lásd pedofília stb)
2012. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tiltja, bűn, de kit érdekel? Legyek egész nap ideges meg feszült és tényleg Csak a dugásrá gondoljak? Ha kiverem, sokkal könnyebb.

És a papok is ezért ilyen mocskosak, az elfolytott ösztöneik miatt képesek megtenni azt, amit. Ha naponta kivernék, talán semmi gond nem lenne.

2012. aug. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen bűn (6. parancsolat ellen). Ha ilyen problémával küszködsz ami életkori sajátosság, gyakrabban járj gyónni. Pl. hetente. Az a legegyszerűbb megoldás.
2012. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha ilyen problémával küszködsz ami életkori sajátosság, gyakrabban járj gyónni. Pl. hetente. Az a legegyszerűbb megoldás."


Bűn, de van rá megoldás. Jájjj! Ezért imádom én a vallásokat. Isten majd megbocsát, az a mestersége.

Amúgy pedig

2012. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig nem biztos, hogy a 6. parancsolat lefedi. Onán bűne is a coitus interruptus volt, nem a maszturbáció.

Persze a hivatalos katolikus doktrínával hogyan is vitatkozhatnék.

2012. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!