Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16éves lány vagyok.155cm...

16éves lány vagyok.155cm magas és 38kg. Nagyon szeretnék hízni legalább 10kg-t. Mert nagyon zavar hogy ilyen vékony vagyok! Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, te tényleg nagyon vékony vagy. Étvágyad van? Mert ha van, és eszel rendesen, akkor ki kéne vizsgáltatni, hogy mi az oka a soványságodnak.
2012. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a sok kicsi sokra megyet ajánlom.

Egy idő után már káros ugyan , de amíg fel nem szedsz néhány kilot addig jó lehet.

Napközben állíts be egy órát és amikor csörög mindig kapj be vmi apróságot. :,) Az étvágyad jobb esetben annyi lesz mint eddig volt, de azok a kis plusz falatok valamennyit segíthetnek.

2012. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösszi mind2őtöknek!!! :)hát lehet az lesz h elmegyek egy vizsgálatra.. ez a sok kicsi sokra megy meg sztem is jó ötlet, kipróbálom :)
2012. aug. 17. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szolokkal.

Annyi még hogy mindenki azt mondja hogy mennyire szeretne vékony lenni hogy annyi édességet ehesen amennyit akar.

Ha hizni akarsz ne édességgel hizz!!Akkor csak a testzsírszázalékod fog nőni (unokatesom mondta) és egészséges se leszel. Ha fimon kaja van akkor jol lakmározz be belőle és egyél édességet de mondom:Mértékkel! Javasolnám a Nutellát:)) sok kalória van benn,(részemről sajnos) de részedről ez a jó.

Szereted amuugy? :D

2013. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!