Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hordjam e vagy ne hordjam?...

Hordjam e vagy ne hordjam? (többi len)

Figyelt kérdés
van egy melltartóm amit még én régebben vettem de akkor még nagy volt rám ,e most már jó lenne mert lenne mit beleraknom de mivel most toppot hordok ezért a top mindig lenyomja a mellemet és mindig amikor megyünk vásárolni akkor mondom anyának hogy vegyünk egy melltartót de mindig azt mondja hogy nem még túl korai lenne , de pedig már 13éves vagyok és már vágyok a melltartóra és nem tudom hogy kezdjem e elhordani azt a melltartót amit régebben vettem v , de ha elkezdem hordani akkor nem tudom hogy mit szolna hozzá anyu ?!?!
2012. aug. 17. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd akkor szerintem hordjad nyugodtan.Anyukádnak pedig mondd azt , hogy nagyon rosszul és kényelmetlenül érzed magad nélküle és valószínűleg meg fogja engedni.
2012. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!