Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók!...

Michael Jackson rajongók! Hogy bírjátok, hogy elment drága Michael?

Figyelt kérdés
Én elég nehezen,amikor meglátom őt egy képen,vagy ha meghallom egy számát,mindig rám jön a sírás.Nagyon hiányzik nekem.:(Nektek is még ennyire fáj?:(
2009. júl. 23. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
hát én hallgatom a zenéit, videókat nézem, és úgy teszek, hogy még azelött meghalt, mielött megszülettem volna. lehet, hogy hülyeségnek hangzik...
2009. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem egyáltalán nem hülyeség!akkor én amikor beszélek hozzá minden este,és elmondom,hogy mennyire szeretlek,meg elmondom,hogy mennyire hiányzik,meg elalvás előtt mindig a képét szorongatom:(annyira fáj!ó,istenenm mért pont neki kellett elmennie?!ó egy olyan jó ember volt,ő volt az ISTEN!jajj,belehalok,annyira fáj,hogy elment:((
2009. júl. 23. 12:47
 3/5 anonim válasza:

Én nagyon imádtam=(

Egyszerűen fantasztikus zenész-színész volt!

Imádtam az összes számát és kb egy órát bőgtem amikor kiderült h meghalt='(

Nagyon kiborultam=(='(

2009. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nehezen :(
2009. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fáj! Nagyon fáj! Nagyon szeretem és komolyan mondom hogy nagyon hiányzik!:( <3
2009. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!