Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az emberek többsége gyalog...

Az emberek többsége gyalog teszi meg az útját, biciklivel, kocsival, busszal vagy egyéb más járművel? :D

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legtöbben kocsival vagy busz/metró/villamos/vonat. Kevesen gyalogolnak vagy bicikliznek. Mondjuk ez szerintem lakhely függő. Nálunk pl nincs bicósút, szóval kevesen bicóznak. Gyalogosok is vannak, de általában busztól/buszhoz gyalogolnak. Nálunk metró/villamos/ilyesmi egyáltalán nincs. Szóval: busz, kocsi, vonat.
2012. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felénk van nagyjából egy db-ig bicikli út,de nem olyan régóta. Mondjuk én faluba lakom. De ami közel van hozzám kis város Mohács ott is csak kocsik,buszok és néha egy vonat megy Villány vagy Pécs irányába. Megkérdezhetem helyileg merre laksz?
2012. aug. 18. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Komárom-Esztergom megyében, egy kis városban. Sok falu van a közelben, meg a közeli városokból is sokan járnak be dolgozni/iskolába.
2012. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!