Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud erről valami...

Valaki tud erről valami pontos infót?

Figyelt kérdés

18 életévemet betöltöttem, nappali tagozaton tanulok.

A kérdés maga az lenne, hogy innentől a családi pótlékot én kapom? Valamint árvaellátási nyugdíjt is kap anyu, akkor innentől azt is a saját jogcímemen kapom? (vagy továbbra is anyu kapja mind a 2-t)

Köszi a válaszokat!



2012. aug. 18. 21:15
 1/2 Name Nemá ***** válasza:

Kéne egy kis plusz lé a bulikra mi???

Felejtsd el hogy anyád leveszed,nem neked jár, hanem a szülő kapja. Muszáj lesz valamit dolgoznod pajti ha pénzt akarsz.

2012. aug. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is, kezdjük azzal, rendben, köszi a választ, de ettől függetlenül kitérnék erre.

1. Nem, nem bulikra kell.

2. Nem vagyok pajti.

3. Amíg nem tudod milyen helyzet/ szituáció van, addig ne általánosíts. Így a semmibe ilyet levonni, úgy gondolom elég gyerekes. Ha a kérdésre meg nem tudsz válaszolni, akkor tedd meg mindenkinek javára, hogy nem írsz semmit.

Köszöntem! :)

2012. aug. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!